Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valóban kereshet egy orvos...

Valóban kereshet egy orvos havi 18-20 ezer EUR-t?

Figyelt kérdés

Évente járok kontrollra ugyanahhoz a professzor úrhoz.

Már legalább 10 éve.

Most voltam pár napja a szokásos kontrollon,és meglepve tapasztaltam hogy a rendelő ajtaján már nem szerepelt a megszokott doktor neve.


Az asszisztense azt mondta hogy tavaly november végén távozott a kórházból és az országból is a professzor úr.

Osztályvezetői posztot kapott egy Liechtenstein-i kórházban,ahol az induló nettó fizetése "állítólag" ennyi.

Plusz kapott egy BMW-t és egy házat is ahol élni fog a családjával.


Kicsit kétkedve fogadtam az összeget,és a juttatásokat.

Szerintetek valós?



2019. febr. 28. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Liechtensteinben osztályvezetőként? Simán.
2019. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán. Ehhez még Lichtenstein sem kell, nyugat németországban is megkap évi 200e EUR-t egy osztályvezető főorvos.


Az USA-ban a 200K egy átlagos szakorvosi bér (senior), anesztes, sebész 300K, professzorok és főorvosok meg még több...

2019. febr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze,simán lehetséges.
2019. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Liechtensteinban svájci frank van, nem euró, de az összeg egyáltalán nem irreális. Különösen akkor nem, ha bruttó értékről beszélünk.
2019. febr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Csak itt Magyarországon nem veszik emberszámba az orvost. Fejlett nyugati országokban pontosan tudják, hogy rohadt nehéz képezni őket ezért megbecsülik az orvosaikat.
2019. márc. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is reális, simán megkereshet ennyit. És ez teljesen jogos, egy orvosnak ne alamizsnán kelljen élnie, meg főleg ne hálapénzen...
2019. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2019. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Ha jól tudom a heti munkaideje 35 óra lesz a professzor úrnak,itthon meg 24-48 órás ügyeletben tolta.

Nagyon durva.

2019. márc. 1. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!