Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezen az oldalon mindenki...

Ezen az oldalon mindenki milliomos szoftverfejlesztő?

Figyelt kérdés
Mindig ilyeneket olvasok, hogy ő milyen kevés munkával keres nettó 800k-1milka összeget. De persze minimálbéresek nem is léteznek, csak a tanulatlanok keresnek nettó 130k-t. Én nem így tapasztalom ezt a valóságban.

2019. márc. 2. 23:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért ha keresek nettó 1 milliót, akkor mit kéne csinálnom?

Minden este a Gundelben vacsoráznom és luxusprostikhoz járnom? Attól még nem tölthetek el estéket itt a Gyakorin?

2019. márc. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, miért ne jöhetne fel erre az oldalra az, aki jól keres? Főleg egy programozó, aki amúgy is a gép előtt tölti a munkaideje nagyrészét. Azért a nettó 800k nem olyan irdatlanul hatalmas összeg, ami már másik kasztba helyezné az embert.
2019. márc. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki milliomos szoftverfejlesztő, csak az egyharmad.

A másik harmad holnap megdönti a kormányt, a harmadiknak meg 30 centis farka van.

2019. márc. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindenki milliomos, de lassan 200 nettó alatt nem kap senki. Takarítónő ismerősöm 204 nettót kap,8 általánosa van.
2019. márc. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

"Mert aki ennyit keres, nem jön egy f.os oldalra ezzel dicsekedni."


Miért ne jöhetne?


Igazából nem az 1 millió a magas fizetés, hanem a havi 130 a baromi kevés. Én építőiparban dolgozom, 350-400 körül keresek ugyanez a munkakör külföldön 3000 eurótól indul ami már közel az általad említett szint.


"Infós" ismerősöm 500 körül keres, állami cégnél amik híresek arról, hogy bőven piaci ár alatt foglalkoztatnak. De ki nem nézné belőle az ember, ugyanúgy szobát bérel, ugyanúgy spórol, ugyanúgy fekszik a TV és gép előtt mint más aki a harmadát kapja.

2019. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
Na meg nincs limitálva, hogy ki járhat ide. Átlag csóró ember is megtehetné, hogy nem itt ül, hanem csinálja a dolgát a való életben.
2019. márc. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%

Azért nem kevés munkával. Én hétvégente is dolgozom, tegnap 8 utánig nyomtam a meetinget az egyik acélipari megbízómmal, ma még az egyik csomagoló ipari cégnek fogok anyagokat csinálni, holnap reggel pedig az egyik banki partneremnél kezdek.


A járulékokat, könyvelőt, bankszámlát akkor is fizetem, ha az adott hónapban nem folyt be a teljesítések ellenértéke. Tehát munka és kockázat van benne, de éves szinten, havi átlagban 1,3-1,5 millió között ki lehet venni a cégből.


Nyilván egyszerűbb állni a szalag mellett/a boltban árut feltölteni, esetleg valami 0 hozzáadott értékű adminisztrációt végezni, amit csak azért nem automatizáltak, mert drágább lenne, mint kifizetni a minimálbért.


Egyébként ez az összeg soknak tűnik, de abszolút nem nagy összeg. Arra jó, hogy normális életszínvonalon élhessek, ne kelljen nézni a napi bevásárlás során az árakat. De pl.: Budapesten lakást venni belőle nagyjából esélytelen. Ilyen keresettel is ugyanolyan egyszerű ember vagyok, mint bárki más, nem szarok aranyat, és ugyanúgy olvasok különböző weboldalakat.

2019. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"De pl.: Budapesten lakást venni belőle nagyjából esélytelen."


Na jó azért ez a sírás nem kell attól aki nagyjából havi 1 milliót biztosan félre tud rakni (ha akar). Az egy év alatt 12 millió, 5 év alatt 60 millió plusz hozamok. Budapesten is bőven lehet belőle lakást vagy akár családi házat venni vagy építeni.

2019. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha angol munkanyelvű nemzetközi rendszer fenntartó v. fejlesztő-javító cégnél dolgozol lehet ennyi. Ott alapbér, de tied a fél világ, ha tetszik ha nem, felelősségben és sokszor utazásban is. Ahhoz fel kell nőni, vagy rá kell születni :)Üdv!
2019. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Én is ide járok nevetni pár kérdésen, még is habzsi dőzsi van a pénzetekből.

Tisztelettel:

O.V.

2019. márc. 27. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!