Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes úgy közgázra jelentkez...

Érdemes úgy közgázra jelentkeznem, ha nem akarok üzletember lenni? Leginkább politika érdekel és állami szférában akarok mindenképp dolgozni.

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Közgáz végzettséggel se feltétlen üzletember leszel, elég sokfelé el lehet helyezkedni ilyen végzettséggel. Állami szférán belül mi érdekel? Vagy akkor miért nem választasz ehhez kapcsolódó szakot?
2018. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen szakot lenne érdemes akkor vàlasztani?
2018. nov. 15. 00:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a politikával szeretnél foglalkozni, annyira nem ajánlom a közgázt. Persze nem tudom hogy felsőoktatásról, vagy középoktatásról beszélünk. Ha Gimnáziumba mész most, nyugodtan mehetsz közgázosba, mert jó pár dolog jól fog onnan jönni ha politikára mész tovább, ha már középsuli után vagy, akkor azerint ne közgáz egyetemre menj. (Én közgázt hallgatok egyetemen marketing szakirányon), szerintem politikához egyáltalán nem passzol a szak és nem kompatibilis vele.
2018. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Közgáznak a Társadalomtudományi Karán pont olyan embereket képeznek, mint amilyen te lenni szeretnél. Javaslom, hogy olvasgasd a honlapjukat.
2018. nov. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó a közgáz, EU-s, vagy nemzetközi kapcsolatok szakiránnyal. Ne marketing/menedzsment és társaiban gondolkodik.
2018. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De a közelben csak gazdálkodás menedzsment,gazdaságinformatika és pénzügy számvitel van
2018. nov. 15. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!