Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak még olyan irodai...

Vannak még olyan irodai munkák, ahol 7:30-8:00 között kezdődik a munkaidő?

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagyon sok ilyen van. Hogy őszinte legyek, az ennél korábbi vagy későbbi kötelező munkakezdés az, ami irodában ritkaságszámba megy az én környezetemben.
2019. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Most akarok váltani és eddig az összes 9-től kezdődne.

Pedig ugyanakkor kellene feküdnöm, mert ilyen a szervezetem, de a reggel meg rövid ahhoz,hogy érdemben kihasználjam.

2019. márc. 4. 09:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy fixen, harangzúgásra 9-re kell beérni? Nem rugalmas munkaidő van, aminél 9-kor kezdődik a törzsidő?
2019. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk rugalmas a munkaidő, aki akar 7-re ér be, aki akar 10-re. Feleségemnél kevésbé rugalmas, de 7:30 és 8:30 között bármikor be lehet érni.


Szóval igen, van olyan irodai munka, ahol 8ra lehet menni. :)

2019. márc. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
9-17 illetve 9-17:30 lett volna.
2019. márc. 4. 09:47
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen, a legtöbb helyen 8-kor kezdődik a munkaidő.


Nemzetközi cégekhez jelentkezel? Nekünk vannak külföldi partnereink és náluk a 9 órási kezdés az általános. Talán ehhez igazodnak az itthoni cégek is, ha van nemzetközi érdekeltségük is.

2019. márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában én sem tálálok olyat, a legutóbbi helyen 9-17-ig lett volna a munkaidő. Nekem a reggeli indulás a fix, gyereket el kell vinni, azt számoltam, hogy ha a lehető legkésőbb is indulnánk el, akkor is 8 előtt már bent lennék (hazamenni nincs idő), viszont nem lehet hamarabb lelépni :(
2019. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Gyerekkel főleg...



Nekem csak szimplán kellemesebb lenne, délután mosott rongy vagyok, reggel pörgök.

Plusz van egy bizonyos dolgom munkaidő után, amit így is mosott rongyként végzek.

2019. márc. 4. 10:46
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

Normálisan fizető multiknál a kezdés inkább 9, én fél 10 előtt csak nagyon muszáj esetben teszem be a lábam az irodába. Amúgy üdv a klubban, általában az egész világ a korán kelőkre van beállítva, én meg délig zombimódban szenvedek, emiatt sokan lelustáznak, azt figyelmen kívül hagyva, hogy én meg mondjuk hajnal 2-kor is simán tudok minőségi munkát végezni.


Kérdésedre válaszolva: erre van a közszféra. Oda megy az összes, dolgozni soha nem akaró kisgyerekes, akinek pénteken délután 1 körül már potyog a toll a kis mancsából, meg az igazán semmihez nem értő unokatesók, akik a versenyszférában éhen halni sem tudnának. Viszont lehet semmit nem csinálni 8-tól. A semmit nem csinálás alternatívájaként esetleg rendkívül lassan papírt tologatni, idegesítendő az összes, ügyét intézni kívánó embert.

2019. márc. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Egyébként miért nem terjed a rugalmas munkaidő?

Úgy gondolom, egy törzsidőben meg lehet beszélni a kollégákkal, amit kell, de én hadd csináljam fél 8-tól, más meg hadd csinálja este 7-ig, amit egyedül, önállóan lehet.

2019. márc. 4. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!