Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az hátrányt jelent, hogyha 26...

Az hátrányt jelent, hogyha 26 évesen már 3 munkahelyem volt?

Figyelt kérdés

2016-ban dolgoztam fél évet, majd utána a következőn 8 hónapot, a jelenlegin 1 éve vagyok...

váltanék, kimennék ausztriába...


mindet szakmámban... csakhogy a tapasztalat sokat számít, viszont minden helyen be kell tanulni, ami idő és pénz a munkáltatónak, kb. 1 hónap betanulás


nem tudom, hogy mennyit ront az esélyeimen egy munkáltató szemében, illetve jelent-e előnyt...


pályakezdőként nyilván nem 1 hónap volt a betanulás, sőt azóta is csak fejlődöm a szakmámban, kb 5-6 év után jó szakember valaki, 1-2 év után el tud önállóan dolgozgatni.


2019. márc. 5. 22:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
de új helyen, szintén kell betanuló időszak, 1 hét- 1 hónap, a munka bonyolultságától függ.
2019. márc. 5. 22:26
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

A tök tudja, könnyen lehet, hogy ez is szempont a munkáltatónak. Ha tartósan keresnek embert, akkor ez lehet szempont. De nem azért, mert 26 éves vagy, hanem egyszerűen azért, mert azt látják, hogy nem tudsz sehol megmaradni, és félhetnek, hogy őket is ugyanúgy otthagyod pár hónap után, aztán kezdhetik elölről a pályáztatást.


Végső soron szerintem attól függ, hogy mennyire kell nekik ember most azonnal.

2019. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Nekem is 3 volt eddig (még mindig a 3. a munkahelyem, ide tervezem betonozni magam) Első kettőről dobbantottam fél-fél év után. Lehet hátrány, de munkáltatója válogatja.


26/F

2019. márc. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem különösebben probléma pályakezdőként. Manapság amúgy is teljesen normális dolog, hogy 2-3 évente munkahelyet vált az ember, mivel így lehet elsősorban előre haladni a karrierben.
2019. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatbol irom, hogy ha "normalis" okod volt valtani, akkor nem. En is 26 vagyok, most vagyok a 10. munkahelyemnel 4,5 ev munkaviszonnyal. Volt mar amikor rakerdeztek hogy miert, minden valtasnak volt oka, ami(ke)t nagyjabol vazoltam es veget is ert a tortenet. Most is tudnek valtani 1-2 heten belul. Bar mernoki palyarol beszelek, mashol lehet mashogy mukodik.
2019. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy...

nekem is volt olyan munkahelyem, ahol nem fizettek ki, vagy külföldre vitték a gyártást...

No problem!

2019. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Miért lenne hátrány? nekem sokkal több volt, mindenhol felmondok próba idő alatt mert kiderül, hogy kis mocskok.
2019. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

én Budapestre költöztem kalandvágyból, ott dolgoztam 2 helyen, az első nagyon béna volt, mentem a következőre.

onnan kirúgtak, mert hibáztam, 8 hónap után

hazaköltöztem , és megint dolgozok

2019. márc. 6. 20:40
 9/12 A kérdező kommentje:
a mostani jó lenne, itt az a baj, hogy vidéken egyrészt nagyon unalmas, másrészt a pénz az nagyon kevés
2019. márc. 6. 20:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb hátrány ha nem hiszel magadban és nem próbálod meg, ne várj tovább ha nem indulj el most, hajrá :-)
2019. márc. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!