Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az online pénzkereseti lehetőségről?

Figyelt kérdés

[link]

Ismeri valaki?



2019. márc. 8. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
ilyen retek honlappal ez akkora kamu...
2019. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Ordas nagy kamu...
2019. márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Haver, mi ez, 1998? :D
2019. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Ingyenes fos weblap, ráadásul a 3.sorbán már "akár pénzt is nyerhetsz". Kamu.
2019. márc. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg lehet vele keresni, feltéve, ha te is le tudsz programozni egy ilyesmi oldalt.
2019. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Léteznek online kereseti lehetőségek. Pénzt is lehet velük keresni. Csak keveset sok idő alatt. Nagyjából akkora hatásfokkal, mintha az utcát járnád annak reményében, hogy pénzt találj. Vagy mondjuk Kiskunlacháza vasútállomáson koldulnál.
2019. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

nem kamu, csak ez a szöveg már nem aktuális...ahogy nézem a marketagent meghívólinkére akar csábítani ilyen szánalmas módon embereket...:D


nagyon egyszerűen hangzik így leírva, csak a részleteket felejtette el leírni.


nekem is már úgy kb. 5-6 éve van regisztrációm ezen az oldalon.

volt, hogy egy hónapban 3-4 kérdőívet is kaptam, előtte viszont fél évig semmit...:D szóval ennyire kiszámítható, hogy mikor jön össze az a megfelelő mennyiségű pontszám.


a meghívásért is valóban lehet kapni 100 pontot, de csak abban az esetben kapod meg, ha a meghívottad kitöltötte sikeresen az első kérdőívét...tehát lehet, hogy beregisztráltatsz a linkeden 10-20 embert, és várod a pénzed...aztán mondjuk 2-3 hónap múlva az egyik meghívottad megkapja az első kérdőívét, és jóváírják a 100 pontodat...a maradék 19 ember meg továbbra is vár...és ugye ennyi idő után meg lehet már nem is fognak vele foglalkozni, mert tuti kamu, nem jön semmilyen kérdőív.


én többször vettem ki pénzt belőle, de csak ilyen 5-10 euro-kat, ami arra jó volt, hogy rendeljek belőle valami filléres vackot ebay-ről.


de már ez sem működik így, mert akkor ha paypal-ra kérted, akkor azt 1-1ben oda is adták, ahogyan ezen az oldalon is írja, 250 pont az 2,5 euro(tán ennyi volt a minimum, de lehet 350)...most viszont már olyan brutális kezelési költséget vagy valami jutalékot vonnak le a paypal-ra utalásnál, hogy már meg se éri vele foglalkozni még annyira se, mint régen.



különben a végére csak saját véleményem, de sejtem, úgy működhet ez, ami miatt ritkán kap az ember kérdőívet és így pénz is nehezen gyűlik.


adott egy témakör, egy kérdőívben mondjuk várnak 400 jelentkezőt. az "átlag" regisztráló bepipál minden témakört, mert akkor biztos majd több kérdőívet kap.


az oldalnak ugye az az érdeke, hogy ne érd el olyan gyorsan a kifizetési ponthatárt, így mivel ők tisztában vannak vele, kinek mennyi pontja van, egy-egy kérdőívbe pont azokat fogják beválogatni és meghívni, akiknek jó messzire van még az a küszöb...ugyanez a meghívásoknál is, amit írtam fentebb. lehet a 20 emberből 1 ember után megkapod a bónuszod, mert látják, hogy az még nem igazán jelent számodra előnyt, mivel messze van a küszöbérték...ha meg már éppen csak egy 20-30 pont kéne, akkor meg húzzák, halasztják, nehogy ki kelljen akkor téged fizetniük...

2019. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!