Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A béremelés nagysága és...

A béremelés nagysága és gyakorisága jó indikátora a dolgozó megbecsülésének?

Figyelt kérdés

Vagyis ha egy cég rendszeresen évente piaci béremelést ad a dolgozóinak ott nem kérdés megbecsüli-e az embereit


- és a másik vége is igaz: amely cég évekig semmit se ad, és eleve gyenge a bér ott se kérdés mennyire becsüli (semmire)?


2019. márc. 10. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:

"Vagyis ha egy cég rendszeresen évente piaci béremelést ad a dolgozóinak ott nem kérdés megbecsüli-e az embereit"


Egy nagy lószart. Ez csak azt jelenti hogy muszáj neki bért emelni ahhoz hogy legyen még ember aki hajlandó ott dolgozni.

2019. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
B+, már megint te?
2019. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

"Ez csak azt jelenti hogy muszáj neki bért emelni ahhoz hogy legyen még ember aki hajlandó ott dolgozni."


De még mindig jobb a másik végletnél amely évekig semmit se emel, nem?

2019. márc. 10. 19:01
 4/9 anonim ***** válasza:
megértem a céget a semmire való munkaerőt én se becsülném semmire
2019. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hol van a cég. Aki Győrben nem emel az becsukhatja a boltot. Borsodban meg lesz.rják mert a környéken nincs másik munka.
2019. márc. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Attól függ hol van a cég."


Budapest. Még jobb mint győr és mégse emel és lám nem megy csődbe vígan elvan a lassan 5 éve nem emelt bérekkel ami 5 éve se volt egy nagy szám, most már egy röhej és mégis él működik van embere ?

Akkor ez hogy van?

2019. márc. 11. 08:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Úgy hogy idióta vagy és még nem léptél le. Ennyire egyszerű.
2019. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

És persze akkor azok akik szintén itt vannak akár régebb óta mint én akkor azok szintén idióták ha jól értem?


Akkor jó mert van itt kb 20 idióta rajtam kívül és zömük diplomás, és van bőven aki régebben itt van mint én, akár több diplomával mint nekem van.

2019. márc. 11. 08:43
 9/9 anonim válasza:
A béren kívüli juttatás mennyi? Céges autó, lakhatási támogatás? Éves bónusz? Zsebbe mennyit fizetnek? Osztalék van-e? Tanfolyamok, ruhapénz? Külföldi kiruccanások, mondjuk japán tanulmány út? Na és a munkahelyi légkör, az is számít. Van-e lehetőséged karriert építeni vagy munkád mellett saját vállalkozásodat futtatni. Sok minden számít, nem csak a béremelés.
2019. márc. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!