Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Gazdálkodás és menedzsment diplomával hülyeség lenne ha elmennék vagyonőrnek?

Jelenleg gazdmenre járok.De nem szeretem.Szóval ha meglesz a diploma,nem akarok benne elhelyezkedni,inkább jelentkeznék valami vagyonőr tanfolyamra vagy közterületfelügyelőnek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: vagyonőr, diploma, elhelyezkedés

márc. 11. 10:51  Privát üzenet  

A válaszok
Ha tudsz angolul ajkor csak ertelmesebb helre mehetsz ezzel

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont márc. 11. 11:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy értelmesebb helyre?

Tudok angolul meg németül is

# 2/7Időpont márc. 11. 13:37 Privát üzenet
Két nyelv ismeretével pláne hülyeség, diplomával is. Vagyonőrnek 8 általános is elég+a képzés...Akkor mi értelme volt tanulnod, ha beéred ilyen munkával?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont márc. 11. 16:41 Privát üzenet

Utálnád hidd el. Én csináltam, de 5 hónapig bírtam. 24/48-ban voltam, ez azt jelentette, 24 óra munka és 48 óra szabad. Na most nekem ez eleinte nagyon kecsegtető volt, hisz havi 10 napot kell ugye csak dolgozni és 20 szabad. Éjjel fent lenni még úgyis szeretek, kávét, energiaitalt is szeretem szóval ugy gondoltam, hogy minden király lesz. Csakhogy a gyakorlat az más, nem lehet bírni hosszútávon. 1 nap munka ugye, hazaersz másnap reggel kb. 9-re na azt a napot garantáltan végigalszod. A rákövetkező nap szintén szabad, de akkor kb. Alig tudsz valamit csinálni, mert másnap reggel kelni kell. Amúgy nekem még jó helyem is volt, mert ültem, de vannak olyan helyek ahol nem ulhetsz le (pl. OBI...)

Szerintem örülj neki, h bent vagy egy normális képzésen és végezd el, később örülni fogsz, h nem kell a nyugdijig rossz melokat végezned.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont márc. 11. 20:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De nem szeretem ezt a szakot.Nem érdekel a könyvelés,a marketing meg a logisztika.Meg nem is hiszem,hogy el tudnék vele helyezkedni,úgyis valami gyártósoron kötnék ki.

Viszont kiskoromban rendőr akartam lenni.De arról már lekéstem.

# 5/7Időpont márc. 12. 02:12 Privát üzenet
ha tudsz két nyelven akármelyik ssc-be mehetsz akár it-s vagy teljesen más pozíciókba... sokkal több értelme van mint diplomával vagyonőrködni...

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont márc. 12. 05:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Vidéki vagyok,itt nincs ssc.

# 7/7Időpont márc. 12. 18:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gazdálkodás és menedzsment diplomával milyen munkákat végezhetek?
BGE-re járok, Gazdálkodás és menedzsment szakról érdemes lenne rendészeti pályára váltani?
Gazdálkodás és menedzsment végzettséggel el tudok helyezkedni valami minisztériumban, kormányhivatalnál vagy önkormányzatnál?
Gazdálkodás és menedzsment szakra járok. Ezzel a diplomával el tudok helyezkedni?
Gazdálkodás és menedzsment diplomával könnyen el lehet helyezkedni? Milyen fizetést lehet vele szerezni?
Gazdálkodás és menedzsment FOSZK-ról át szeretnék jelentkezni rendészeti igazgatási [biztonsági] alapszakra vagy közigazgatásszervező alapszakra. Mit gondoltok, jó ötlet lenne vagy inkább maradjak?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!