Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment diplomával hülyeség lenne ha elmennék vagyonőrnek?

Figyelt kérdés
Jelenleg gazdmenre járok.De nem szeretem.Szóval ha meglesz a diploma,nem akarok benne elhelyezkedni,inkább jelentkeznék valami vagyonőr tanfolyamra vagy közterületfelügyelőnek.

2019. márc. 11. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul ajkor csak ertelmesebb helre mehetsz ezzel
2019. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy értelmesebb helyre?

Tudok angolul meg németül is

2019. márc. 11. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Két nyelv ismeretével pláne hülyeség, diplomával is. Vagyonőrnek 8 általános is elég+a képzés...Akkor mi értelme volt tanulnod, ha beéred ilyen munkával?
2019. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utálnád hidd el. Én csináltam, de 5 hónapig bírtam. 24/48-ban voltam, ez azt jelentette, 24 óra munka és 48 óra szabad. Na most nekem ez eleinte nagyon kecsegtető volt, hisz havi 10 napot kell ugye csak dolgozni és 20 szabad. Éjjel fent lenni még úgyis szeretek, kávét, energiaitalt is szeretem szóval ugy gondoltam, hogy minden király lesz. Csakhogy a gyakorlat az más, nem lehet bírni hosszútávon. 1 nap munka ugye, hazaersz másnap reggel kb. 9-re na azt a napot garantáltan végigalszod. A rákövetkező nap szintén szabad, de akkor kb. Alig tudsz valamit csinálni, mert másnap reggel kelni kell. Amúgy nekem még jó helyem is volt, mert ültem, de vannak olyan helyek ahol nem ulhetsz le (pl. OBI...)

Szerintem örülj neki, h bent vagy egy normális képzésen és végezd el, később örülni fogsz, h nem kell a nyugdijig rossz melokat végezned.

2019. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De nem szeretem ezt a szakot.Nem érdekel a könyvelés,a marketing meg a logisztika.Meg nem is hiszem,hogy el tudnék vele helyezkedni,úgyis valami gyártósoron kötnék ki.


Viszont kiskoromban rendőr akartam lenni.De arról már lekéstem.

2019. márc. 12. 02:12
 6/7 anonim ***** válasza:
ha tudsz két nyelven akármelyik ssc-be mehetsz akár it-s vagy teljesen más pozíciókba... sokkal több értelme van mint diplomával vagyonőrködni...
2019. márc. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok,itt nincs ssc.
2019. márc. 12. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!