Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek menni fog? 16f

Szerintetek menni fog? 16f

Figyelt kérdés
Szoval most költöztünk a szüleimel ausztriába 3adikas koromig budapesten laktunk aztán angliába költöztünk tavaj pedig ide ausztriába. Mivel nem beszéltem nagyon a nyelvet ezért ujra 8adikba jártam most pedig polyba ami arol szol hogy szakmát segitenek neked találni. Sikerült találni egy céget ahova felvettek ácsnak miután 2hetet dolgoztam náluk. Tegnap értettem végülis csak meg amikor aláklet irnom a szerzödést hogy 3évet a cégnél fogok dolgozni mint tanulo és hogy évi 2honapot leszek suliba. Ma mentem el a munkaruháimért meg a felszerelésekért és holnap kezdek is. Ti mit csinálnátok a helyembe félel hogy nem fogom érteni amit csinálni kell. Holnaptol fogva 3honapon belül okok nélkül felmondhatok. Visza menjek a nagyszüleimhez budapestre és tanuljan addig helyesen irni magyarul vagy maradjak? Vagy mit csinálnátok? 16f

2019. márc. 14. 16:38
 1/1 anonim válasza:

Szia

Probald meg. A nyelv miatt meg ne aggodj, ha valamit nem ertesz megkerdezed es elmondjak megegyszer, mindenkinek megkellett tanulni aki kiment. Elejen nehez de belejossz. Idovel rad ragad a nyelv. Aztan ha megis ugy dontesz hogy nem szeretnel kint maradni visszamesz.

En is igy voltam igaz en otodikbe jottem (azaz mar lassan 6 eve), aztan mentem polyba es most szakmat tanulok.

2019. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!