Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek felmondjak munkahe...

Szerintetek felmondjak munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Alapvetően jó hely. Kapok fizetést, igaz csak átlagbért. Rugalmas munkaidő beosztásom van. 40 nap szabival amit teljes mértékben én határozom meg mikor veszem ki. A feladatot nem szeretem sőt.. Határozott idejű szerződésem van azt kéne eldöntenem hosszabbítok e.

Ha nem, akkor keresnem kéne munkát, ki tudja mikor találok, mikor állhatok munkába, mennyi lesz a fizetesem, mennyire lesz rugalmas.


Merjem feladni a biztosat a bizonytalanért?


2019. márc. 16. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján a leírás alapján most maradnék, mellette keresgélnék, és csak akkor mondanék fel, ha már tudom, hova megyek.
2019. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Határozatlanra hosszabítsd és keress mellette ha nem megy bele a cég akkor lépj tovább .
2019. márc. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!