Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felmondjak a munkahelyemen...

Felmondjak a munkahelyemen (diakmunka), mert hányós terhes vagyok?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, most kezdődött a hányós időszakom és nem tudom, mit csináljak a munkahelyemmel (és az egyetemmel). Mivel ez csak diákmunka, nincs táppénz, de a pénzre szükségem van. Ti tudnátok ilyen körülmények mellett dolgozni? Még nem mondtam el a főnökömnek, mi a helyzet...

2016. febr. 10. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben inkább megpróbálnék mindent megtenni,hogy elmúljon a hányingerem. Én nyáron voltam az első trimeszterben, képzelheted milyen rémes volt... Kipróbáltam mindent,B6, keksz, gyömbér stb. De csak az segített,hogy "megadtam magam" minden reggel hánytam, volt hogy beértem a munkahelyemre ott is kb. 2x, de utána sokkal sokkal jobb lett és napközben általában már nem volt baj.

De én tényleg megpróbálnék addig pénzt keresni amíg csak lehet, egy baba sok költséggel jár.

Egyébként mit dolgozol? Kitudsz menni a mosdóba amikor csak akarsz? Fizikailag nem megerőltető a munkád?

2016. febr. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol,és hány éves vagy? Gratulálok a babához! hányás ellen tegyél meg,ha kell otthon vagy a munkahelyeden hadd mennyél ki mosdoba
2016. febr. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia. En 11hetes leszek penteken. 6hetesen kezdődött az iszonyú hányinger,8hetesen a hanyas. En is dolgozom meg. Bar en nem diák munkán es be is vagyok jelentve,de ez most lenyegtelen. Nekem tudja a főnököm ,es ha mennem kell hat megyek(hányni).

En étteremben dolgozom,nagyon stresszes sajnos,próbálok csak 3napokat menni 6oraban. Igy könnyebb volt. Tudtam /tudok azert pihenni otthon is.

En is azt mondanam,hogy amíg csak tudsz dolgozz, es mondd el lassan a fonokodnek is,hogy mi a helyzet,ha rosszul vagy,had menjél ki.

Gratulálok a picihez,boldog babavarast kívánok! :)

2016. febr. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

23 éves vagyok. Irodában dolgozom, és gond nélkül ki tudok menni a mosdóba. A nagyobb gondot az utazás jelenti, vidéki vagyok és másfél-két óra befelé és még vissza is... sok séta, vonat, metró, villamos.

Köszönöm a válaszokat, szerintem beszélek a főnökömmel és megkérem, hogy legyen türelmes, ha kések vagy ilyesmi...

2016. febr. 11. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:

vonaton metrón mindenhol van WC :)

El tudsz menni ha muszaj. Bar en tuti jobban hanynek,ha épp nem lenne tiszta😏

Ez lehet hülyén hangzik,de nalam mindig van szatyor. En buszozok 40percet a melobol,es hat ha kene...inkabb oda mint a földre..mas nyakába .. Az sem érdekelne ha bámulna mindneki...kozolnem ,h terhes vagyok..es ez van :)

2016. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gbikaaa válasza:
Én biztos nem hagynám ott azért a munkát.2 gyerekem van,én úgy oldottam meg,hogy nem ettem reggel.Ha üres a gyomrod nem bánt annyira.Remélem hamar elmúlik ez az időszak,boldog babavárást kívánok!
2016. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!