Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy nap alatt nettó 10 ezer...

Egy nap alatt nettó 10 ezer forintos kereset jónak számít, vagy átlag?

Figyelt kérdés
havi 240
2019. márc. 16. 16:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Utolso olvass mar a sorok kozott. Mikor valaki kiir egy kerdest barmilyen foglalkozassal kapcsolatban, hogy ennyit meg annyit keres es hogy az atlagos-e vagy jo fizetes-e, majd a vegen beir egy segedmunkas vagy operatori munkabert, nem kotekedesbol irjuk oda hogy keves. Meg nem azert mert mindenki egy misit keres, vagy mert mindenmi programozo. Es nem kotekedesbol irjuk oda hogy valtson munkahelyet. Csupan azert mert mely megdobbenesunket kifejezve a pofatlan vallalkozokkal szemben, segiteni akarunk a kerdezonek.

Multheten is kiirt egy tapasztalt villanyszerelo egy kerdest, hogy sajat szerszamokkal dolgozva a netto 150 jo fizetes vagy nem. Nem jo fizetes, foleg nem az o szakmajaban. Kb. a duplaja elfogadhato. Jelen kerdezo is tervezoi munkarol kiirta (bar meg nem irta le hogy pontosan mit tervez) hogy a napi netto 10 eft (azaz netto 210-220 eft) fizetes atlagos-e. Nem, nem atlagos az o munkakoreben. Mondom ezt ugy, hogy 10 eve gyartogep kivitelezesben/tervezesben dolgozom, megfordultam mar 6 gyartocegnel, tudom hogy mennyit keresnek videken es a fovarosban a gepesz tervezok, az elektromos tervezok es a projekttervezok. Mindenki joval tobbet mint napi 10 eft, meg videken is. Sem en, (szerintem) sem masok nem kotekedesbol irtak ide azt, amit.

2019. márc. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Es nem azon akadunk ki, ha az adott szakmaban a munkaero piacon elerheto bersav aljatol elter az adott ber teszem azt 5-10%-al. Hanem azon ha 40-60%-al ter el.

Elozo voltam.

2019. márc. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én örülnék ennyinek. Szóval nekem jónak számít, főleg ha alapbérként kapnám meg.

Egyébként ezek annyira értelmetlen kérdések, teljesen egyén és igény függő, hogy mi számít jónak / rossznak. Aki életében nem látott ennyi pénzt (240 ezer ft) annak ez eszméletlen jó fizetés. Egy gyárigazgatónak már kevésbé.

2019. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!