Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kockázatosnak tartjátok, ha...

Kockázatosnak tartjátok, ha egy társosztályon dolgozó vezetőnek juttatom el az önéletrajzom, megkerülve a vezetőmet és a HR-t?

Figyelt kérdés
Szóban már beszéltem az illetővel és azt kérte, hogy küldjem el neki, ha lesz szabad hely akkor szól majd.

#önéletrajz #cégen belüli váltás
2019. márc. 20. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
En nem tenném
2019. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez kockázatos. Ha tudomására jut a vezetőidnek, kellemetlen lesz.
2019. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem tenném.

Azt viszont igen, hogy ha nem szeretnél ott maradni, akkor elmondod a főnökeidnek, hogy ezt és ezt szeretnéd, szeretnél átmenni másik osztályra: ekkor vagy megpróbálnak marasztalni vagy nem.

Ha meg alapjában véve elégedett vagy a munkahellyel, akkor a társosztályosnak mondd el, hogy ez így nem oké -pl. kérjen Ő át.

2019. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:

Ha már beszéltél vele, akkor mindenképpen neki küldd el. Hivatkozz is emlékeztetőnek és a HR "kiengesztelésére", hogy már beszéltetek és küldöd ... Így ha a HR-es kezébe kerül, akkor is látja mi a helyzet és érteni fogja. Valahogy legyen benne az elején (és ne csak az email-ben).


Viszont akkor a szakmai vezető nevére legyen írva!

2019. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a saját főnököddel, mindenképp. Röviden, lényegretörőn. Arra is gondolj, mi lesz ha nem jön össze!

Velem nemrég történt meg hogy jelentkeztem társosztályra de nem vettem biztosra. Korrektül dolgoztam, főnökömmel is korrekt voltam, pedig mindenki azt mondta hogy tuti átvesznek (saját és társosztály főnöke is). Beütött a krach amott, mégse vettek át. Megmondtam a főnökömnek hogy eret nem vágok, csinálom tovább a munkám.

Nagyon kifizetődött a korrektség, nem volt rossz szájíz.

2019. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!