Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Emeltszintű gyógymasszőrként...

Emeltszintű gyógymasszőrként érdemes felköltözni Budapestre?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyok gyógymasszőr sürgős okok miatt új munkahelyet és lakhatást keresek jelenleg kis. Faluban élek és egy kis városban tolna megyében egy fürdőben dolgozok picivel 130e Ft ot kapok kézhez.

Hirtelen egyedülállóvá váltam és nagyon gondolkozom azon, hogy Bp re költözzek(van ideiglenes szállás, de akihez mehetnék szinte elviselhetetlen tud lenni) vagy a kisvárosban ahol dolgozok egy olcsó garzont béreljek. Eddig csak női masszőr állás és idegen nyelvtudás szükséges állásokat találtam amik annyit fizetnek amiből egyedül is meg~lhetnék akár az első hónaptól is.



2019. márc. 22. 08:59
 1/2 anonim válasza:
hali. nem ide kapcsolódik, de pesten mennyit lehet keresni egy fürdőben vagy úgy átlagban?Én is most fogok végezni gyógymasszőrként, és vidéken énis ilyen 130 e nettóról halottam :( Az nem valami sok.
2019. nov. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan h emeltszintű.

Nekem is ez a szakmám, én pesten kerestem nekem pl a Rudasba meg a Széchenyiben( ami szerintem nem xar) netto 100 eft ot adtak volna jattot nem vehetted el.


Ez volt 2015-ben, azóta nem tudom mennyit változott de mivel eü nem hiszem hogy javult.

2020. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!