Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen OKJ kepzest erdemes...

Milyen OKJ kepzest erdemes elvegezni egy fiatal nonek?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnek, amivel munkat sem nehez szerezni. Angol felsofoku nyelvvizsgam van, tehat az angol az eleg jol megy. Egyebkent barmire fogekony vagyok, a matek nem kimondott erossegem, de nem vagyok tulsagosan viharba vele. Anglisztikat ne irjatok, egyetemi kepzes tobb okbol is kizarva.
2019. márc. 21. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk olyat, amit szeretsz is csinálni. Máskülönben semmi értelme
2019. márc. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Angliaban dolgoztam, mint transport manager egy szallitmanyozasi cegnel, akarmilyen ilyen vagy mas jellegu irodai munkaval kapcsolatos kepzes erdekelne.
2019. márc. 21. 23:03
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

okj lószart sem ér

hogy dolgoztál te szállítmányozási menedzserként Angliában 0 papírral, 0 tapasztalattal?

menjél vissza oda, ha ez igaz

itt egy érettségivel vagy okj-val maximum raktáros lehetsz

2019. márc. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fun fact: még az anglisztikával is többre mennél.
2019. márc. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4esnek igaza van. Egy diplomával el tudsz menni ssc-be, angol meg már jó.
2019. márc. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

CK Fast Foods Kingston upon Hull

HU2 0JB Northumberland Avenue

Anglia nem arrol szol mint Magyarorszag, hogy mindenhova papir papir papir. Normalisan is lehet beszelni, ne kuldozgess sehova.

Ja es ha nem hiszed, hivd fel oket aztan kerdezz ra, dolgozik-e ott magyar lany.

2019. márc. 22. 09:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyiket sem.
2019. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem küldözgetlek, de ha te angliában menedzser vagy akkor felesleges itt az okj képzésekkel vesződnöd
2019. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Senki nem küldözgetni sehová. Az a baj, h nem hiszed el, h tényleg nincs értelme az okj-nak. De semmi baj, válasz ki egyet, csináldd meg és keress úgy állást. Sok sikert!
2019. márc. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Emelt szintu Okj-m van, most vezeto poziban vagyok.
2019. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!