Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8-10-12 millióból milyen...

8-10-12 millióból milyen vállalkozásba érdemes kezdeni? Fővároson kívül, de Pest megye. Többi lent.

Figyelt kérdés
Ha lenne ennyi pénzetek,mibe feknetnétek be,nem kell hogy havi milliókat hozzon,de azért meg lehessen belőle élni. Vagy ki mibe fektette be megtakarított pénzét,mibe vágott mele,ami működőképes hosszutávon?

2019. márc. 22. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Kocsma. Magyarországon fix pont. Egyszerű krimó. Ha lenne pénzem ezt csinálnám.
2019. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
25 éve is ezt mondta mindenki,de ez azért már nem így van. :) Vannak a régi törzshelyek,uj kocsmát rányitni manapság szerintem öngyilkosság. Persze vannak a fullosabb pub-ok,sörteraszok,stb ami jó lehet,csak a tőke nem elég hozzá.
2019. márc. 22. 21:54
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Én csak proli kocsmát nyitnék. Az fix. Szerintem.
2019. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Attol függ mennyi van az adott helyen. És általában pont elég. :)
2019. márc. 22. 21:58
 5/21 anonim ***** válasza:
31%

Aha, ezért nyíltak egymás seggében kb a Wesselényi-n is. Telt ház van hétvégén mindegyiknél, amelyik jobb hely, oda foglalni kell 2 héttel előre.


Ha jó helyet nyit az ember, akkor azért az nem öngyilkosság.

2019. márc. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Utolsó,olvass vissza miről is beszélgettünktünk és hol,utána okoskodj.
2019. márc. 22. 22:23
 7/21 A kérdező kommentje:
De gondolom a proli szó ujdonság neked,mert még életedben nem dolgoztál. :)
2019. márc. 22. 22:25
 8/21 anonim ***** válasza:
45%
Visszaolvastam, ebből az első kettő az, hogy magaddal beszélgetsz :D Nem igazán érdekel a véleményed, és szerintem olvasd vissza ki az aki okoskodott minden egyes válasz után ;)
2019. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
bordelyhaz
2019. márc. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

Ezt nem lehet így megmondani, Pest megye is hatalmas, vannak kis faluk ahol lehet, hogy nincs például egyetlen egy bolt sem, de nem is éri meg nyitni, mert még a fenntartási költségeket sem tudnád hozni. Máshol lehet, hogy van bolt, de megfelelő kialakítással, jobb szolgáltatás nyújtással simán levernéd a konkurenciát és ez lehet kocsmára, étteremre, pizzériára vagy bármi másra is érteni.


Kisebb nagyobb városokba szintén számos lehetőség van.


Egyébként én személy szerint én nem ennyire korlátolt vállalkozásokba kezdenék. Valamilyen kreatív dolog felé nyitnék, szereznék 1-2 év alapot valamilyen területen és aztán ezen a területen indítanék vállalkozást, vennék fel tapasztalt munkatársakat, alkalmazottakat. Pl. grafikai cég, marketing, egyedi kézzel készített ruha táska stb. bolt, kisebb szoftvercég valamilyen speciális területre (van egy ismerősöm aki egy kis szoftver vállalkozásnál dolgozik akik applikációkat fejlesztenek 4-5-en vannak programozók, a tulaj elég jól megél belőle, éves szinten 80-100 milliós forgalmat bonyolítanak le) stb.


Esetleg mezőgazdaság felé kacsingatnék és valamilyen speciális területet, piaci rést keresnék amit kicsiben is el lehet kezdeni, de közben lehet bevonni különféle támogatásokat (Uniós) amivel viszont gyors fejlődést lehet elérni. Leginkább külföldi termelésre. Pl. valamilyen egyedi gombatermesztés vagy gyümölcs, kender, zöldség stb.


Szerintem ezek sokkal izgalmasabb és nagyobb profitot ígérő lehetőségek mint egy sarki kocsmát nyitni.

2019. márc. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!