Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Skóciában (vagy más bevándorlá...

Skóciában (vagy más bevándorlást támogató közegben), gyengébb középfokú nyelvtudással. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Ezt a videót végignéztem és szó van arról, hogy a bevándorlóknak a nyelvtudását is segítik a munkahely keresés mellett. [link]

Én 26 vagyok még egyetemre járok, de van egy IT hálózattelepítő szakmám amiben sajnos nincs semmi tapasztalatom. De akármilyen angol közegbe szívesen kimennék, már ki is mentem volna, akár egy tanyára dolgozni vagy pakolni, de egyrészt nincsenek külföldi ismerőseim, másrészt az angol tudásom nem valami erős (maximum egy közepes erősségű B1). Fordítani tudok, de az élő szöveget nem tudom követni és kommunikáció is nehézkes. Tényleg semmi esélye egy ilyen embernek GB-ben? Ha igen, akkor az a rengeteg kelet-európai/ázsiai bevándorló hogy ment ki? Vagy tényleg ennyire buta vagyok és rajtam kívül ma már szinte mindenki tudja stabilan beszélni az angolt? Gyerekkori álmom volt mindig is Angliában élni, de a nyelv egyszerűen nehéz nekem. :/



2019. márc. 25. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Skóciában akarsz élni, vagy Angliában? Én nyelvtudás nélkül nem mennék ki, de abban igazad van, hogy rengetegen kimennek.

Mindenesetre pár napot várj a döntéssel, mert egyelőre óriási a káosz a Brexit miatt...

2019. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!