Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van esély tanárkén...

Szerintetek van esély tanárként magasabb fizetésre?

Figyelt kérdés

Tanári diplomám van (matek-fizika), de még nem dolgoztam a szakmában. Persze tudtam, hogy szarul fizet, de azt hittem, az elhívatottság tudja majd kompenzálni, de ebből sajnos nem élek meg.

Most jelenleg fizikai munkát végzek, de valamikor visszamennék tanítani.

Gondolkodtam, megpróbálom az interjún jelezni, hogy 130000 nettónál picit több kéne, mondjuk 180000.

Szerintetek van rá esély, hogy megadják? Főleg hogy elvileg hiány szakokról beszélgetünk.

Vagy állami sulinál ez felejtős?


2019. márc. 27. 10:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%

Jövő generációját LMAO....

láttál te már egyáltalán "jövö generációját"? Beképzelt, elkényeztetett apuci/anyuci kis fiacskáját, akik álomvilágban élnek, és youtuberek meg fornite herok akarnak lenni nagy korukba?

Ez lesz a jövő generációja... egy csődtömeg... a liberális gyereknevelés csodája...

2019. márc. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
különóra. matek fizikával 4000ft/óra még nem is sok. én azon csodálkozom, hogy van olyan tanár, aki bejár tanítani... ha ezt nyomnád főállásban, napi 4-5 órát megtartva, 300-400k-t keresnél egy hónapban. Aztán 2-3000-ért lehet nyomni kiscsoportos 2-4 fős- foglalkozást. 1 óra 8-16.000... volt angoltanárom így építette fel a magán-nyelviskoláját.
2019. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#7 Tíz éve 2500-at? Hát jó nagy hülye voltál. :D
2019. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!