Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Székesfehérváron vagy Budapest...

Székesfehérváron vagy Budapesten hova érdemes jelentkezni állásra, ahova garantáltan fel is veszik a dolgozni akaró munkavállalókat?

Figyelt kérdés

Dolgozni akarok, azonban alig írnak vissza, ha mégis, akkor visszautasítást kapok. Többek között jelentkeztem már a Videoton Autóelektronikához gépkezelőnek, azonban onnan nem kaptam visszajelzést, pedig elég régen beküldtem már a jelentkezésemet. Az Auchan-ba sem vettek fel árufeltöltőnek, de onnan legalább kaptam visszajelzést a visszautasításról. A Lidl-höz és az ALPHA-VET-hez is jelentkeztem raktári munkára, de a Lidl-től szintén elutasítást kaptam, az ALPHA-VET-től meg vissza sem írtak. (Pedig az ALPHA-VET-es munka érdekes is lett volna számomra, mert szeretem az állatokat és jó lett volna egy olyan vállalkozásnál dolgozni, amely állatgyógyászattal foglalkozik.)


Neten csinálok apróbb munkákat, amik arra még jók, hogy az alapvető szükségletekre még éppen csak fussa pénz.


Igyekszem képezni magamat, jelenleg levelezőn csinálom az egyetemet (2 féléven vagyok túl), továbbá az angol tudásomat is próbálom fejleszteni (ahogy egyedül lehetséges). (Természetesen az egyetemet nem írtam bele az önéletrajzomba, nehogy emiatt utasítsanak el.) A "B" kategóriás jogosítványt is csinálom, remélhetőleg a nyárra sikerül befejeznem.


Szerintetek hova érdemes beadni Székesfehérváron vagy esetleg Budapesten a jelentkezésemet állásra, ahova fel valószínűleg fel is vesznek? Könnyű fizikai munka vagy szellemi munka érdekelne, ahol esetenként van lehetőség fejlődésre is.



2019. márc. 30. 18:41
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

22-esre, az IBM-nél tavaly szinte végig létszámstop volt. Talán egy-két hónapra oldották fel. Ha akkor adod be, tuti felvesznek. De nehéz időzíteni. Most szinte mindenhol leépítések vannak, a covidra fogják, szóval nem könnyű.

Egyébként korábbi okosoknak írom, hogyha valaki levelezőn tanul, akkor nem vehet részt gyakornoki programban, és fel sem vehetik gyakornoknak. Ezért is nehezebb, ha valaki levelezőn jár, mert ott még ott van a gyakornoki program, ahol esetleg tapasztalatot, ismerettséget szerezhet. Levelezőről nagyon nehéz elhelyezkedni, mert semmi releváns munkatapasztalatot nem ad.

2021. jún. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
A MÁV-nál könnyedén el lehet helyezkedni érettségivel. A képzéseik alatt még fizetést is kapsz.
2023. ápr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!