Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Székesfehérváron vagy Budapest...

Székesfehérváron vagy Budapesten hova érdemes jelentkezni állásra, ahova garantáltan fel is veszik a dolgozni akaró munkavállalókat?

Figyelt kérdés

Dolgozni akarok, azonban alig írnak vissza, ha mégis, akkor visszautasítást kapok. Többek között jelentkeztem már a Videoton Autóelektronikához gépkezelőnek, azonban onnan nem kaptam visszajelzést, pedig elég régen beküldtem már a jelentkezésemet. Az Auchan-ba sem vettek fel árufeltöltőnek, de onnan legalább kaptam visszajelzést a visszautasításról. A Lidl-höz és az ALPHA-VET-hez is jelentkeztem raktári munkára, de a Lidl-től szintén elutasítást kaptam, az ALPHA-VET-től meg vissza sem írtak. (Pedig az ALPHA-VET-es munka érdekes is lett volna számomra, mert szeretem az állatokat és jó lett volna egy olyan vállalkozásnál dolgozni, amely állatgyógyászattal foglalkozik.)


Neten csinálok apróbb munkákat, amik arra még jók, hogy az alapvető szükségletekre még éppen csak fussa pénz.


Igyekszem képezni magamat, jelenleg levelezőn csinálom az egyetemet (2 féléven vagyok túl), továbbá az angol tudásomat is próbálom fejleszteni (ahogy egyedül lehetséges). (Természetesen az egyetemet nem írtam bele az önéletrajzomba, nehogy emiatt utasítsanak el.) A "B" kategóriás jogosítványt is csinálom, remélhetőleg a nyárra sikerül befejeznem.


Szerintetek hova érdemes beadni Székesfehérváron vagy esetleg Budapesten a jelentkezésemet állásra, ahova fel valószínűleg fel is vesznek? Könnyű fizikai munka vagy szellemi munka érdekelne, ahol esetenként van lehetőség fejlődésre is.



2019. márc. 30. 18:41
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélsz kicsit angolul IBM-be felvesznek, ha épp van felvétel. Egyébként sok cég csinálja azt, hogy folyamatosan hirdet, közben meg nincs is üresedés, vagy nem kaptak engedélyt felvételre. Nálunk a főnök még interjúztat is, aztán nem is vehet fel embert. Csak hogyha megkapja az engedélyt, akkor legyen kit felhívni. Közben meg az ember azon aggódik, hogy mit rontott el állásinterjún. Ilyesmivel nem érdemes foglalkozni, mert csak az önbizalmadat rombolod. Add be mindenhova, ha behívnak, add a legjobb formád, de amint kiléptél, felejtsd el és lépj tovább. Én 2 évig kerestem állást, alig kaptam visszajelzést, eléggé lelombozó tud lenni.
2020. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

#21:

Tavaly beadtam IBM-hez a munkatárs ajánlási rendszeren keresztül a jelentkezésem több alkalommal. Angol tudásom és szakmai tudásom volt a pozícióhoz (pl egyetemen tanítottak mySQL-t és PostgreSQL-t). Vissza se írtak.

2020. aug. 31. 10:57
 23/32 A kérdező kommentje:
Aki beajánlott körbekérdezett cégen belül. Azt írta ezzel a tudással szinte biztos felvesznek... Na ja, csak még arra se vették a fáradtságot, hogy visszaírjanak mi van.
2020. aug. 31. 10:59
 24/32 kapo1588 ***** válasza:
100%
Végül hol helyezkedtél el? Ha jól láttam tavaly írtad ki a kérdést
2020. szept. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Honvédségnél találtam munkát.
2020. szept. 1. 11:00
 26/32 A kérdező kommentje:
#24: Miért?
2020. szept. 1. 11:01
 27/32 anonim válasza:
23%
Engem inkább az érdekelne, hol találtal netes munkát, ami fizet is? :O
2020. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

#27: Az Orari di apertura 24 oldalt csináltam. Havi kétszámjegyű euró jött belőle. Már nem csinálom 1-2 éve.

[link]

2021. jún. 24. 10:42
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
No fluff jobs Hungary. Ott nézz szét. telis tele van informatikai állásokkal és a fizetések is brutál jók. van olyan aminél fel van tüntetve hogy 900e-1.5m HUF bruttó
2021. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok a 29-es

És ott van .net-től kezdve c#-ig c++, java, stb. stb. stb.

2021. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!