Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írnátok sikersztorikat igazán...

Írnátok sikersztorikat igazán drasztikus foglalkozásváltással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan történetek érdekelnének, ahol irodai/szellemi munkától csömörlött meg valaki, majd váltott egy nagyot és teljesen másképp folytatta az életét.


De az se tartsa magában, akinek nem jött be a váltás és visszaült végül az íróasztal mögé.


2019. márc. 30. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam fordítva volt.

Én vendéglátós voltam.Levelezőn csináltam diplomát.


A munka sok volt, a fizetés meg sz_r.Utáltam, hogy dróton rángatnak, plusz gyakran a hétvégék sem voltak szabadok.


Mióta szellemi munkám van, van időm mindenre, sportra, hobbira.Plusz a fizetésem is korrekt.

A munkaidőm rugalmas, főleg ez nyom sokat a színvonalon.


Nem mennék vissza a vendéglátásba, akkor sem, ha többet fizetnének.

2019. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Sürgősségi szakápolóból lettem adótanácsadó...
2019. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

A férjem 2-3 évente váltogat a szoftverfejlesztő és a kamionsofőr szakma között. Ez nekem is mindig nagy váltás, mert vagy részben itthonról dolgozik, vagy alig van itthon.


Egy ismerősöm közgazdász végzettséggel dolgozott bankban, elég jó pozícióban, de ráunt és elment szakácsnak. Egy külkeres végzettségű ismerősöm 40 éves korában lett kozmetikus. Nyelvtanár kolléganőm jógastúdiót nyitott. Szintén közgazdász ismerősöm festő lett (művész, nem szobafestő).

2019. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
En irodai munkasbol lettem gyuszhuszar majd eloleptettek ma mar en vezetem a halottas kocsit
2019. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Szakács-->Érettségi -- > Informatikai statisztikus-gazdasági tervező -->Webprogramozó ( Számtech webáruház saját vállalkozásban ) ---> Üzletvezető, kereskedő vállalkozó ( Számtech bolt ) --> Újra szakács külföldön, itthon Geográfus BSC. levelezőn elvégezve mellette --- > Minősített pályázatíró, pályázatfigyelő- Projektmenedzser -- >Adószámos magánszemély ( Ingatlanfejlesztő, Szolgáltatóház bérbeadó, PM, Üzletviteli tanácsadó, pályázatíró, stb Inkubátorház program vezető kezdő vállalkozásoknak) --> Egyéni vállalkozó ( vendéglátó egység nyitása) --> Saját vendéglátó egységek üzemeltetése, újabbak nyitása, Brand építés, üzlethálózat fejlesztése, Appartman --> Vendéglátás-Turizmus Bsc. (? szeptemberre kiderül felvesznek-e)
2019. márc. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valóban érdekes és néha meglepő fordulatok.:) Köszönöm mindenkinek a választ!
2019. ápr. 1. 05:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Újságíró -> online marketing menedzser -> webprogramozó -> online kereskedő vállalkozó
2019. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!