Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Néhány HR-es miért annyira hülye?

Néhány HR-es miért annyira hülye?

Figyelt kérdés

Az aktuális munkahelyemen néha előfordul hogy késő éjszakáig dolgozunk ha egy projekt vége felé járunk, ezért ilyenkor délelőtt alszok és ez nem tudható soha előre.


Délelőtt 11-kor hívtak egy helyről ahová jelentkeztem és hallani lehetett a hangomon hogy éppen akkor ébredtem fel.


A HR-es hölgy már ezen elnevette magát, olyan csodálkozó, fura hangon.


Lement a telefonos előszűrés, de nem jelentkeztek erre én felhívtam őket.


Megkérdeztem a hölgyet volt e valami probléma stb., erre azt mondja hogy ne sértődjek meg de mennyire vegyen engem komoly szakembernek ha délelőtt 11-kor alszok?


WTF!!!!



2019. ápr. 1. 09:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Mindenki hülye, csak te vagy helikopter.


Mennyire nehéz lett volna benyögnöd a reggeli ébresztésnél, hogy elnézést, de éjszakába nyúló projekten dolgoztál, ezért ma pihensz?


Nem lehet, hogy te nehezíted direkt az életedet az értetlenkedéssel? Honnan kellett volna tudnia szerencsétlennek, hogy te meddig dolgoztál?

2019. ápr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

#1


Ebben mondjuk igazad van, tényleg nem mondtam. De eleve arra gondoltam hogy ezer emberrel beszél naponta, mindenféle munkakörből, csak tudja magától, hogy nem a kocsmában ébredtem éppen.

2019. ápr. 1. 09:20
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Mindenhol vannak hülyék.

Én őt egyébként nem mondanám hülyének, valami alapján szelektált. Nyilván azt hitte, hogy nem dolgozol, és csak alszol fél napokat. Közben meg van másik 4 jelentkező, akik szimpatikusak voltak neki már a telefon alapján. Honnan tudta volna, hogy mit csináltál és meddig előző nap, éjjel?

Ha ez neked ennyire fontos, akkor valóban elmondhattad volna, hogy mi a helyzet.

2019. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezt így tanultam meg. Legközelebb már tudni fogom.
2019. ápr. 1. 09:30
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Honnan tudná, hogy te pont nem kocsmából jöttél?

Ezer emberrel beszél, annak hidd el, a nagy része hülye és problémás, ő sem a lehető legjobbat feltételezi.

Én nem vagy hr-es, de én sem azt gondolnám, ha 11-kor én keltek valakit, hogy hú, de szorgos, biztos éjszakázott szegény. Ha így lenne, biztos mondta volna, csak van annyi esze, ha már hozzánk jelentkezett.


Hát szóval néma gyereknek anyja se érti a szavát.

2019. ápr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon buta minden hr esnek kötelessége lenne fejbol tudni az egesz világ napirendjét
2019. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
#2 Nem, nem tudja, nem is kötelessége tudni. Szóból ért az ember, legközelebb nyisd ki a szád.
2019. ápr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg a HR-esnek semmi köze, hogy akit hív, az épp kocsmából jön, egész éjjel dolgozott, üzleti útról ért haza, reggel 6-ig szexelt, beteg vagy épp szabadságon van és szeretné kipihenni magát és ezért alszik 11-kor.

Amelyik HR-esnek egy ilyen dolog negatív, az egy rettentő előítéletes és szar szakember. Egész biztos kiosztottam volna a büdös fenébe, hogy ki a komolytalan szakember...

2019. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg a HR-esnek az a munkája, hogy felkeresse a jelentkezőt emberi időben. Ez nagyjából az irodai dolgozói időszak, azaz 8-16 között, reggelente +1, délutánonként -1 óra, szóval mondjuk 9-15 között. A nő 11-kor keresett, teljesen normális időben. Ha 11-ig aludtál ki tudja (kit érdekel) milyen ok miatt, akkor megmondod, hogy legyen szíves később visszahívni.
2019. ápr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%

A HR-esek nagy része kontraszelektációval került oda ahol van. Pl.: pszichológiát végzett, de nem elég jó benne ahhoz, hogy meg is éljen belőle. Vagy biztosítási ügynökből átmentek fejvadásznak.


De a fenti esetben a kérdező a trash.

2019. ápr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!