Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire rossz gyorsétteremben...

Mennyire rossz gyorsétteremben dolgozni?

Figyelt kérdés

16 éves diákként sajnos másra nem igen van lehetőségem.. Nem, nem most kezdtem el munkát keresni, már egy ideje nézem, de sajnos eddig nem találtam.

A legtöbben, mikor azt halljuk, hogy az illető mekiben dolgozik egyből fúú izé mekiben jézus... pedig sztem nem lehet feltétlenül olyan vészes.. mármint akkor nem lenne ennyi diákmunkás. előre is köszi:)


2010. júl. 4. 16:14
 1/4 anonim válasza:
86%
olyan kajaszagod lesz, hogy nem bírod maagadról lemosni :P
2010. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen munkát nem nézünk le. Bátran vágj bele, aztán ha nem tetszik, abbahagyod.
2010. júl. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást:)
2010. júl. 4. 17:02
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

Nem azért van ennyi diákmunkás, mert nagyon jó dolog óránként 500 forintért a sült krumpli mellett állni, hanem mert a rendszerváltás után ránk szakadt végtelen szabadság és kimondhatatlan jólét miatt a szart is kitapossák az emberből, hogy egyáltalán enni tudjon.


Hidd el, elég szar gyorsétteremben dolgozni. Csak akkor menj diákmunkázni, ha nagyon muszáj.

2010. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!