Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR-esektől szeretnék kérdezni....

HR-esektől szeretnék kérdezni. Mennyire szeretitek a szakmátokat, mit szerettek benne és mit kevésbé? Mennyire jellemző a férfi munkaerő ebben a szakmában? Fizetés milyen?

Figyelt kérdés

#HR #férfi HR-es
2019. ápr. 3. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeretem. Én nem toborzáson vagyok, már a meglévő állományt, illetve az új dolgozók beléptetését kezelem. Toborzást nem tudnám csinálni, nem vagyok az a bárkit felhívkáló tipus, de a már állományban lévő munkavállalóinkat felszoktam hívkálni, ha szükséges.

Nekem a főnököm is férfi, és van több férfi kollégám, az előző munkahelyemen is voltak férfi kollégáim. Fizetés változó. Dolgoztam saját cégnél és kiszervezett formában is. Saját cégnél egy közép mezőnybeli bért kaptam, kiszervezett formában pedig egy évig minimálbért majd emeltek valamicskét, de még mindig alacsony volt, ezért is váltottam.

2019. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A feudalis,elmaradott magyar közegben ahol megy a hulyites a női hátrányos helyzetről,mikozben a női élettartam 10 evvel magasabb,hamarabb mehetnek nyugdíjba,ott elég nőnek születni+kapcsolat a HR allasokhoz.Linkedinen 100-bol 95 HR Generalista nő,és 100bol 70 HR Direktor nő,sokszor HR végzettség nélkül.Pl Sopronban sincs férfi HRes helyette nők vannak pl biológus,anadragogia vegzettseggel.
2019. jún. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!