Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek, hogy induljak el...

Szerintetek, hogy induljak el az életben? 18/f SOS

Figyelt kérdés
Nincs úgy ami érdekelne, kivéve a biológia, az irodalom a történelem de úgy hiszem ezek az esélyeim elszálltak már mivel szakmunkásképzőbe jelentkeztem az ösztöndíj miatt és utólag tudok csak le érettségizni sajnos...(most vagyok végzős, nagyon bánom utólag) Ezeken kívül nagyon de nagyon szeretek mozogni, futásban, távolugrásban és küzdősportokban jó vagyok, a szakma amit tanulok(ha kell leírom privatban) nem igazán érdekel, leginkább bügykölésből állna, de én mindenképp emberekkel szeretnék dolgozni teljesen human beállítottságú vagyok. Vagy szerintetek valamelyik sportágban próbáljak szerencsét ? Kérhetek tanácsot ? A szüleim rám bízzák ezt az egész dolgot de nem tudom így, hogy mihez kezdjek a jövőben.
2019. ápr. 5. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érettségi után jelentkezz tesitanárnak vagy ha nem akarsz egyetemre menni, akkor edzőnek és foglalkozz emberekkel, tarts órákat. :)
2019. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

#1

Jah aztán beállhat vele egy gyárba a szallag mellé, vagy még oda se.

2019. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ha most 18 éves lennék, akkor csak németül tanulnék. Más nem érdekelne. A német nyelvtudás aranyat ér, a munkaerő piacon. (A nyelvtudás alatt felsőfokot értek). Közben pedig kitanulnám azt amit szeretnék csinálni.
2019. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és igen, az idegen nyelveket is szeretem. :)
2019. ápr. 5. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha én 18 lehetnék, neki állnék programozást tanulni és nyelveket. Ezen kívűl még a sporttal is viheted valamire, de ott nincs akkora hiány mint mondjuk az előbbi szakmában.
2019. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak annyi tanácsot adnék, hogy ne aggódj. Szakközépbe jártam, aztán egy ahhoz sehol nem kapcsolódó egyetemre jelentkeztem. Mérnök lettem. Tanulj, az érettségid ugyan olyan értékű lesz, sok helyre jelentkezhetsz.
2019. ápr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 aztán a kérdező majd pont programozást fog tanulni ha a biológia meg az irodalom érdekli... Valószínűleg pocsék szakember lenne belőle mert utálná az egészet. Szerintem fejezd be a sulit, tanulj meg angolul amennyire csak tudsz, meg esetleg egy másik nyelvet ha van rá kapacitásod, tedd le közben az érettségiket és jelentkezz a Testnevelési Főiskolára olyan szakra, ami érdekel.
2019. ápr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Odaírtam, hogy ha én 18 lennék, mit választanék. Eléggé érthető szerintem. Mivel a kérdező még nagyon fiatal, változhat az ízlése, és abban is tanácsot kért, miben érdemes elhelyezkedni. Eldöndheti maga, mit szeretne.

Persze jön egy ilyen nagyokos, és tuti beszól :D

2019. ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!