Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi értelme korrektnek, tisztes...

Mi értelme korrektnek, tisztességesnek lenni miközben ez nem nagyon térül meg az életben?

Figyelt kérdés
Kell egy pár ember az életben akiben megbízol, de a többit hülyére kell venni, gátlástalanul átgázolni, csak a saját érdekeiddel foglalkozni.

2019. márc. 25. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Nekem megtérül, a hiba valszeg benned van.
2019. márc. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Kell egy pár ember az életben akiben megbízol, de a többit hülyére kell venni, gátlástalanul átgázolni, csak a saját érdekeiddel foglalkozni."

Csak tudod, ha így állsz hozzá akkor nem marad még pár ember sem aki nem akarna átgázolni rajtad ugyanúgy. Illetve a "végén" el kell számolnunk önmagunkkal és mindennel amit tettünk.

2019. márc. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság. Pl.: Egy kis vállalkozásnak nagyon sokat segít ha normálisan, segítőkészen, korrekten állnak a vevőkhöz. Nem kell őket átcseszni, mert még ha jobban is megy biztos vagyok benne, hogy ilyen hozzáállással hosszútávon nem fog jól járni ergo ha nyer is vele legfeljebb rövid távon térül meg.
2019. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mostanában én is úgy érzem, h nem térül meg.
2019. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!