Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti is éreztétek már, hogy...

Ti is éreztétek már, hogy amíg leszázalékoltként dolgoztok, sosem fognak emberszámba venni a munkahelyen?

Figyelt kérdés
A legtöbb kolléga csak kicsinyítő képzővel beszél rólam, a főnökök a lábtörlőjüknek tekintenek, a legtöbben lesajnálnak engem. Sajnos ahol vagyok most, nem egy "beszélgetős" munkahely, az ember az eszét nem tudja megcsillogtatni, sőt azon vannak, hogy ki se derüljön, hogy mire vagyok képes. Nem vesznek emberszámba, ahol lehet korlátoznak, az emberi érzéseimet sem élhetem ki és ez sajnos addig így is lesz, míg részmunkaidőben dolgozom. De sajnos a betegségem korlátoz, de nem olyan mértékben, hogy ezért "fogyatékosnak" kéne éreznem magam. Ti hogy élitek meg, ha ilyen helyzetben vagytok?
2019. ápr. 6. 04:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a betegséged?
2019. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor miért dolgozol még ott? Az én eük-m 85%, mégis megbecsülnek :)
2019. ápr. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pszichés betegség.

Jó neked, ha megbecsülnek, szerencsés vagy!

2019. ápr. 6. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!