Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nemzetközi furgonos állás...

Nemzetközi furgonos állás külföldi cégnél?

Figyelt kérdés

Furgonosok! Van köztünk olyan aki külföldi cégnél dolgozik? Nemzetközisekre gondolok.

Én magyar cégnél vagyok de rá kellett jönnöm, hogy annál nagyobb baromság nincs hogy forintba kapsz fizetést és euróban költöd el viszont forditva elég jól hangzik.

Külföldi cégnél keresek állást de nemtudom hogy kezdjem, eddig mindig itthon dolgoztam. Akinek esetleg van ilyesmi tapasztalata tudna segíteni? Vagy legalább annyit hogy hogy mondják németül azt hogy nemzetközi furgonsofőr mert ahogy én kerestem rá csak kamionos munkákat találtam. Köszönöm



2019. ápr. 6. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, az első és legfontosabb hogy beszélj valamilyen idegen nyelven legalább társalgási szinten, németül vagy angolul én leginkább az angolt ajánlanám mert azt elég sok helyen megértik a némettel szemben de ez a te döntésed, miután megy a nyelv és szereztél magyar cégnél tapasztalatot belföldön és nemzetköziben legalább 1 de inkább 2 év legyen azután irány külföld, például vannak szlovák cégek akik hirdetnek de ha be írod angolul vagy németül biztos találsz,aztán hívd fel őket és beszélj velük, nem biztos hogy azonnal az első cégnél fel fognak venni így lehet hogy sokszor kell próbálkozni sok cégnél, önéletrajzot is küldhetsz nekik természetesen ne magyarul.

Most én is rá feküdtem az angol nyelv tanulására, sajnos nyelv nélkül nem sok esélyem van külföldön, így ha meg tanulom az angolt több országba is jelentkezhetek, itt egy csatorna most találtam rá szerintem itt meg tudsz te is tanulni angolul https://www.youtube.com/playlist?list=PLIdbQ-aSdi-_aR7socwMl..


Remélem egy kicsit legalább segítettem?


Sok sikert, hajrá :-)

2019. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!