Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy működik egy magánnyomozó...

Hogy működik egy magánnyomozó fizetése, zsebbe kapja a pénzt és utána hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem kell adózniuk illetve ha megvan a képzésem róla, hogyan működik az állás keresés? Hirdetnem kell magam vagy a rendőségnál bekell jelentenem magam, és onnan kapom az ügyfeleket. Ha kapok ügyfelett akkor én már legalább annyit szeretnék el kérni, hogy 2 hónapig gond nélkűl megéljek, Mivel én nagyon rühellem a folyamatos rendszeres felkelést 8 órás munkákat egész héten, és gondoltam mivel a magánnyomozó saját szakálára dolgozik, megérné ezt választani csak nem tudom hogy mennek a dolgok a háttérben a kifizetés a kp. kifizetésból hogy a túróba adózok? Valami bankszámlát kapok ahova fel kell raknom? Vagy nem kell adóznom? Nameg ugye aggódok a smucig emberektől is akik olcsón akarnak megbizni és ha árat kinálok összesnek és felháborodnak, pedig ez nem kismiska dolog és szerintem én még olcsón is válalnám mivel nem vagyok a szakma b......ja. Persze gondolom ettől függetlenűl a rendőrség nyilvántartásába benne kell, hogy legyek mert gondolom kapok valami jelvényt, hogy én jogosúlt vagyok mások körmére nézni meg ugye az adózás vagy a nem adózás és stb...

2019. ápr. 6. 21:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%

Te vagy egy 10 éves gyerek vagy, vagy pedig troll.

Ezért nem írok normális választ.

2019. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és nem troll! Komolyan kérdeztem!
2019. ápr. 6. 22:04
 3/25 A kérdező kommentje:
Introvertált személyiségtipus vagyok, utálom az emberek társaságát szeretek szabad lenni rühellem a robot munkát szeretek addig aludni ameddig akarok, ha rendeszeresen kéne élnem mindenap dolgozni túlórázni elöbb utóbb megörűlnék! 2 év múlva mehetek a magánnyomozói OKJ képzésre! Ezért a kérdés, hogy ezt válasszam-e vagy keressek mást!
2019. ápr. 6. 22:12
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha magánnyomozó szeretnél lenni, akkor ezt az egyszerűnek tűnő kérdést már régen ki kellett volna tudnod "nyomozni"!
2019. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Röviden: Ha nem voltál rendőr és/vagy ügynök, akkor semmit nem fogsz tudni csinálni. Max. félrelépő férjeket követni egész nap. Óradíj van. 10-től indul. Neked kell ügyfelet szerezni.
2019. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Akkor az annyira nem is rossz. :D
2019. ápr. 6. 23:30
 7/25 A kérdező kommentje:
4. nek hogyne mert mindenki az annya hasába tanúl meg mindent nem :D puszi neked okoskám!
2019. ápr. 6. 23:33
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

#4-es vagyok, és nem okoska.

Tudom, hogy senki sem az anyja hasában tanul meg mindent. Azonban azt szabad legyen megjegyezzem, hogy minimum helyesen írni, azt viszont az iskolában meg kellene tudni tanulni!

2019. ápr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

"az annya hasába"

Ha nem tudsz nyomozni, ki bíz meg téged akármivel is?

Ha ilyen a modorod, akkor ráadásul még messze el is kerülnek.

Ha még magyarul se tudtál megtanulni, de a szád nagy, akkor szintén.

Ha még az is kiderül, hogy földlusta és/vagy tehetségtelen is vagy (kiderült, rossz kategóriában kérdeztél), akkor teljesen reménytelen a helyzeted.


4 dologból 4-et szúrtál el idáig.

Innen szép győzni!

2019. ápr. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Istenem ennyi kritikust. A kérdésre válaszóljatok, mert magasról teszek a véleményetekre. Ne hogy már ti mondjátok meg ki alkalmas mire. :D az ilyeneket szokták inkább kerűlni! XD csak mondom jó madarak.
2019. ápr. 7. 00:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!