Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha ki akarok menni egy hónapra...

Ha ki akarok menni egy hónapra dolgozni Angliába (kiskorú) diákként, mik a teendőim?

Figyelt kérdés
Kell munkavállalói papír, vagy valami engedély?

2019. ápr. 9. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Ne álmodozz!


Keress itthon diák...ja, kiskorúként, azaz 14. életév alatt itthon se kapsz, csak színházi vagy filmes statisztéria lehetsz.

2019. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17 vagyok, nem 14 alatti, és szerintem egyáltalán nem álmodozom. Biztos helyem van kint lakni, minden megvan, csak a hivatalos részére vagyok kíváncsi.
2019. ápr. 9. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a munkahely, akkor nem kell semmi, se munkavállalói, se semmi, mivel Anglia EU (még).
2019. ápr. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorúként nagyon keveset kapnál, hiszen itt kor szerint adják a fizetést 25 éves korig. Magyarokat a Brexit miatt így is ferde szemmel vesznek csak fel sok helyre, nem hogy még ha fiatal is az illető. De ha mégis ki tudsz menni, akkor NI nélkül nem vesznek fel sehova amit elintezi kb 2 hét.
2019. ápr. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha 17 vagy, akkor meg nem kiskorú vagy. Te a reptérig sem jutnál el :)
2019. ápr. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy akkor még nem kiskorú vagy? Amúgy a repüléssel semmi probléma, elég sokszor voltam egyedül Angliában.
2019. ápr. 10. 06:31
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
FIATAL korú vagy, nem kiskorú. A kiskorú a 14. alatti kor.
2019. ápr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!