Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesti egyetemisták! Ti...

Budapesti egyetemisták! Ti dolgoztok egyetem mellett?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Én nem.

Tökéletesen elég lesz az a 40-50 év, amit később kell lehúzzak.

Most inkább élvezni szeretném az életet, nem akarok idő előtt kiégni és nehézségeket.


Persze a szüleim megengedhetik maguknak, hogy ezt megtegyem és ők is ezt látják jónak.


Azok, akik dolgoznak egyetem mellett általában nem engedhetik meg maguknak, hogy ne dolgozzanak.

Vagy felelőtlenül élnek és elszórják az otthonról kapott pénzt.

2018. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Első évesként nem, de a későbbiekben szeretnék.
2018. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Én tehetős családba születtem, megtehettem volna hogy nem dolgozom mégis végig volt munkám és nem bántam meg. Sikerült szakmai munkát találni ahol ráadásul sok barátot is szereztem, a sulit meg lazán elvégeztem igy is. Szerintem beállítottság és szak függő.
2018. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én dolgozom, mert rá vagyok szorulva. Nyilván egyszerűbb lenne az élet, ha egyszerre csak egy dologra kellene összpontosítani, de szerintem itthon ez sokak számára nem választás kérdése.

Egyébként szerencsésnek mondhatom magam, mert olyan helyen vagyok, amely egyetemistaként eléggé ideális, szinte teljesen szabadon alakíthatom a beosztásomat.

2018. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem nincs időm rá, így nem. Utolsó félévben szakmai gyakorlatot kell csinálni, tehát akkor muszáj lesz dolgozni, és ha lesz rá mód, ott is maradnék tovább, amíg a következő szakot megcsinálom.
2018. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!