Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Banki, pénzügyi területen ki...

Banki, pénzügyi területen ki adja most a legjobb IT fizukat Magyarországon?

Figyelt kérdés
Blackrock, Morgan, MSCI? Vagy más?
2019. ápr. 10. 21:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Attól, hogy te leragadtál a pistike bt-nél öcsi, attól még vannak ám eltérő karrierutak is, borzasztó korlátolt vagy.
2019. ápr. 11. 15:21
 12/19 anonim ***** válasza:
15%

Nyugi kèrdező ne várj màst egy irigy MAGYARTÒL.

Majd mennek tüntetni pknt nekik valò,mert majd a kormàny oldja meg az èletüket.


Amùgy èn nem jönnèk haza ebbe a cigànyputriba csal azèrt nem mentem mèg ki mert nem kaptam olyan ajànlatot amit elvàrok.


Ha meg tudod oldani akkor inkàbb csalàdtagodat vidd ki magadhoz.

2019. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Kezdőként a Morgan adta a legjobb fizetést azok közül, ahol körbenéztem, arról nem is beszélve, hogy a kultúra is nagyon jó.
2019. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%
Morganról én is jót hallottam, de én inkább a helyedben végigpályáznék egy csomó állást és nagyon hamar a várható bérre terelném a szót. Úgyis ez a lényeg.
2019. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%
Rosszak az infoitok, morgan viszonylag szarul fizet. Vannak "IT tanacsado" cegek, akiken keresztul kulsoskent dolgozhatsz ugyanilyen kaliberu penzugyi/banki ugyfeleknek, azok sokkal jobban fizetnek.
2019. ápr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%

Amikor a Morgantől eljöttem 2 éve, hulladék volt a fizetés, az MSCI-nál dolgozó ismerősök 40%-kal többet kaptak ugyanazért.

Most az MSCI-sek panaszkodnak, hogy annyit keresnek, mint egy szoftverháznál egy tesztelő. A budapesti piac baromi gyorsan változik mostanában, érdemes több helyre beadni a jelentkezést és pár évente váltani.

2019. ápr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Állítólag Mészáros Lőrinc érdekeltségű cégeknél (Takarék, MKB, 4iG) hatalmas munkaerőhiány van is-sokból, érdemes bepróbálkozni.

Bocs, de amúgy svájcból mi a repedt tökért akarsz hazajönni??

2019. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Gyereket szeretnénk a feleségemmel. Na most ennek itt horribilis költségei vannak, szóval gyerekkel már nem jönnénk ki sokkal jobban mint Magyarországon, a másik meg az, hogy tök egyedül, nagyszülők meg segítség nélkül azért a gyerekvállalás nagyon macerás.
2019. máj. 6. 16:50
 19/19 A kérdező kommentje:
A másik meg az, hogy hamarsoan lejár a szerződésem, szóval elkezdtem új melót keresgélni, elég sok helyre be is hívnak, de valami szörnyen undorító a piac most, van például most egy projekt ahol rajta vagyok a végső négyes shortlisten, na erre eredetileg 260 ember jelentkezett. (Pedig amúgy k* szar projektnek néz ki)
2019. máj. 6. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!