Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KB mennyi lehet annak az...

KB mennyi lehet annak az ügyvezető igazgatónak a havi fizetése akinek bár járna céges autó, de mégis inkább a saját új autóját használja? Az említett autó pedig egy Mercedes Benz AMG G63 Designo.

Figyelt kérdés

Rá kerestem neten a merci designora szolgáltatására.


Ez gyakorlatilag azt jelenti hogy a külső fényezést és a belső szín-összeállítást is a vásárló választja ki nagyjából 800 ezer színkombinációból.

Csak neki, csak abban az egy modellben állítják össze.


Ennek felára a német Mercedes oldalon átszámítva akár 7-10 millió Forint is lehet.


Havi 1 millió környékét tippeltem a nagy"főnök" fizetésnek de ez a járgány alsó hangon 60 millió környéke úgyhogy erős kétségeim támadtak a korábbi összeggel kapcsolatban.



2019. ápr. 11. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Attól, hogy osztalékot vegyen ki valaki, nem kell hogy tőzsdei cég legyen, nincs összefüggés.

A Kovács Pista egyszemélyes Kft-ből is osztalék formájában tudja kivenni a tulajdonos a nyereséget.

Az illető valószínűleg résztulajdonosa a cégnek.


9000 alkalmazott két országban? Ha nem titok melyik cég ez?

2019. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lássuk csak.


Ha a kocsi vásárlásakor legalább 15 milliót beleraksz önerőbe,és aztán 5 évre lízingeled akkor havi olyan 8-900 ezer környékén kihozható a kocsi.


Meg az ilyen komoly vezetők havi bér + éves prémium szinten mozognak.


Ha egy sz**ros MÁV vezető megkeres ebben az országban bruttó 5 milliót,akkor az említett ügyvezető ennyit minimum nettóban.

De még egyszer mondom hogy ezen a szinten az éves prémium ami kimagasló,vagy esetleg részvény csomag.


Szóval abszolút nem kell csilliárdosnak lenni egy ilyen autóhoz.

2019. ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12: Persze, elvben lehet, de értelmes ember nem fizeti ki kocsira a havi jövedelme egynegyedét.


Mondom, ez a kocsi kifejezetten a milliárdosok kategóriája.

2019. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

12.


Nem tudjuk mennyi a havi fizetése.

Így nem biztos hogy "megterhelő"


Azért a 9000 fő egy elég komoly céget mutat.


2-3 millió forintos fizetés ezen szinten nem versenyképes bérezés a multinacionális környezetben.


Havi 5+ milliónál meg még én is bevállalnám :D

2019. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*13asnak akartam
2019. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!