Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki irigyli a vállalkozókat...

Aki irigyli a vállalkozókat az miért nem csinálja?

Figyelt kérdés

A nincs pénz nem érv, hitelt fel lehet venni ingatlanra aztán ha nem jön be megyünk az utcára.


Sokan így kezdték, tessék kockáztatni.



2019. ápr. 15. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nincs olyan innovatív ötletem, amivel nem kockáztatnám a szinte biztos csődöt.
2019. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Mert keres valami önigazolást, amivel elhiteti magával (és másokkal), hogy nem érdemes belevágni.
2019. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

"Nincs olyan innovatív ötletem"


Nem kell innovatív ötlet. Elég az, ha valamit jobban csinálsz, mint valaki más. Vagy másokat szolgálsz ki, akikkel eddig a többi üzlet/vállalkozás nem foglalkozott eléggé.

2019. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

@22:30


Ha tudnék ilyen piaci rést, akkor nyilván csinálnám. :D

2019. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
A pénz csak egy ok ami hiånyzik , több mås kell kapcsolat ötletek merészség képessėgek stb a kezdethez . De a maszekok tőbbsége nem jelzálog hitellel nyitott , sumåkolt sikkasztott örökölt pártnyalonc alvilági mókus volt .
2019. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

"Ha tudnék ilyen piaci rést, akkor nyilván csinálnám."


Ebbe bele kell jönni. Könyveket elolvasni, nyitott szemmel járni, beletanulni a szakmába és a marketingbe. Mindenben van piaci rés, semmi sincs teljesen lefedve. Legfeljebb másképp.


Nyilván az "utca emberének" nincsenek korszakmegváltó marketingötletei, mert ez is egy szakma. De meg lehet tanulni, és kellő gyakorlattal, tapasztalattal az ember észreveszi azt, ahol van mozgástere, keresnivalója. És aztán kitapasztalja, ezek közül mi működik, mi nem.


A legnagyobbak is elbuknak néha, mert kiderül, hogy az ötleteik mégsem úgy működtek. De sok ötletük van, ezért sikeresek. Viszont ezek az ötletek nem a semmiből jönnek, hanem komoly tanulási folyamat áll mögöttük.

2019. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem se nagy cucc, en is csak elvegeztem egy szakmat(gázszerelés), aztan milliardos lettem
2019. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
A kezdetek hogyan is indultak ? Aki céges családba született az biztos hogy nem ment csövezni máshoz . Az E hitel amit nem kellett vissza fizetniük szintén áldás volt . A rhhiiibancok csempészek is befektettek cégeket szektorokat vettek pénzmosás okán , aki kiment nyugatra érvényesülni támogatták vagy vissza jött szintén előnyösebb helyzetben volt mint egy sirånkozó melós .
2019. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
mert nincs több százmillióm egy gépparkra
2019. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Sommerset Maugham regénye..

Harangozó, és kitalálták, hogy milyen végzettség kell ezután hozzá. Neki nem volt, mennie kellett.

Búsan ballagott hazafelé, rá akart gyűjtani, de nem volt szivarja.

Ment-ment, de nem talált dohányboltot. Kis pénze volt, nyitott egyet. Felvirágzott..

Aztán járta az utcákat és ahol nem volt bolt, nyitott egyet. Aztán más városokban is. Sok év után milliomos lett.

Egyszer kérdezték tőle, hány iskolája van, mondta 4 elemi.

És erre: mi lehetett volna magából, ha iskolázott lett volna?

Mondta, tudom: harangozó

2019. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!