Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki dönti el hogy a munkabér...

Ki dönti el hogy a munkabér az piaci bér vagy nem piaci bér? Pl fizetesek.hu és hasonló oldalak?

Figyelt kérdés

KI dönti el hogy egy adott munkakörre adott bér az megfelel-e a mai piaci elvárásnak vagy nem?

Mondjuk vannak a fizetésösszevető oldalak ld fizetesek.hu


Ez elég mérce?


Szóval ha én ott azt látom hogy adott munkáért adott régióban adott végzettséggel az átlagbér 10 ft én meg kapok 6 ft-ot ugyanerre akkor kijelenthetem hogy a cég nem piaci bért ad? Hanem alatta?



És bónusz kérdés ha kijelentem hogy nem piaci bért ad, és ezt alá is támasztom ld fizetesek.hu akkor mi van? attól még a főnököm vállat von és ezzel téma lezárva.

Nem fog többet adni sem emiatt sem semmi más miatt.


2019. ápr. 21. 10:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hagyjátok a trollt.


Amúgy is, a szerencsétlen állandóan veri magát a "2 diplomájra" de egyszer már elkotyogta, hogy az egyik büfé és ruhatáros szak, a másik pedig fedett pályás véraláfutás...

2019. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ki dönti el? A piac, benne van a nevébe....
2019. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Soros György dönti el.
2019. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!