Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti milyen nem pénzbeli juttatá...

Ti milyen nem pénzbeli juttatás kaptok a fizetés mellé? Itt a lista széles körű dolgok adhatóak ti mit kaptok ebből?

Figyelt kérdés

Nem pénzbeli juttatások


Alkalmazottak képzése

Cégrendezvények, akciók

Rugalmas munkaidő

Ingyenes italellátás a munkahelyen

Nyugdíjbiztosítási hozzájárulás

Parkolóhely biztosítása

Jutalom életeseménynél

Sport- és kulturális juttatás

Bérkompenzáció keresőképtelenség esetén

Üdülési csekk

Hideg étkeztetés

Helyi utazási bérlet

Egészségpénztár

Alkalmazotti kedvezmény

Jubileumi jutalom

Mobiltelefon magáncélokra

Notebook magáncélokra

Személygépkocsi magáncélokra

Mértéken felüli szabadság

Regenerációs és relaxációs tevékenységekhez

(wellness, masszázsok stb.) való hozzájárulás

Lakástámogatás

Dolgozói ajánlás jutalma

Meleg étkezési utalvány

Erzsébet utalvány

Iskolakezdési hozzájárulás

SZÉP kártya



Kezdem én! Nálam könnyű felsorolni mit kapok. Semmit.


2019. ápr. 24. 11:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A munkaügyis trollhoz van szerencsénk? Mert akkor azt is tudjuk, hogy szaloncukrot SEM. De mégis ott maradsz, mert jobb, mint a közmunka.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: semmilyen juttatást nem kapok, mivel az elmúlt 7 évben vállalkozó voltam és utána alkalmazottként sem. Illetve bocsánat, közalkalmazottként évi 9 vagy 10 alkalom, mér nem tudom, 50 %-os utazási kedvezményt, tavaly.

2019. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%
Autot, kafeteriat, benzinpenzt, ingyen udulest, telefont, iskola kezdesit, wellnest, parkolot, jutalmat de elegedtlen vagyok,
2019. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szép kártya vendéglátás alszámla, havi nettó 10.000 FT. Ennyi.
2019. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Elmondom mi volt a kérdésem kírásának alapja


az egyik HR portálon volt egy cikk mely szerint a cégek manapság ha meg akarják tartani a munkaerőt nem engedhetik meg maguknak hogy CSAK időről időre bért emeljenek mert az kevés (így a cikk) emellé még juttatásokat is kell adniuk és a FŐ MONDATA A ciknke hogy NINCS IS MÁR szinte olyan cég amely ne adna ezt meg azt a bér mellé.


Ezért írtam ki a kérdésem.


Szerintem dögivel vannak cégek amelyek semmit se adnak. soha nem is adtak.

Az én helyem sem ad és soha nem is adott semmit.


Még azt sem adja ami törvényileg kötelező lenne ld 86%-os utazási tám a vidékről bejáróknak.


És mi van akkor semmi. A cég működik és kész.

2019. ápr. 24. 11:35
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban csak a jo munkaerot akarjak megtartani
2019. ápr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

„Altalaban csak a jo munkaerot akarjak megtartani“



Akkor nálunk pl jó munkaerő nem dolgozik és soha nem is dolgozott.... ami meg nyilván abszurd lehetetlen. vagyis vszínű azért nem a munkaerőval van itt baj, hiszen az évek alatt vagy 100 ember megfordult itt és a főnöknek soha senki se volt jó mindenki egy dilettáns egy senki egy barom... mindenki kivéve ŐT mert ő aztán az atyaúristen és nem is érthető miért is kell neki ilyenekkel együtt dolgoznia (miért kell megmondom én miért kell... mert azért a szar bérért amit ad olyan hozzáállású embert is kap amilyet....)

2019. ápr. 24. 11:52
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ia van az ok gondolom ha majd egyszer jon rendes munkaero aki megerdemli az majd kap is ilyeneket
2019. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

„r jon rendes munkaero aki megerdemli az majd kap is ilyeneket“


Addig álljál te féllábon míg ilyen bruttó 160-180-as bérért a mai világban neked „rendes „ ember jön.


Tán a „rendes“ emberhez olyan bért is kéne felajánlani hogy az a rendes ember érdemesnek tartsa ide jönni.

Ki jön el manapság br 160 nettó 110 körüli pénzért szerinted? Trógerek.

Vannak normál emberek is itt, igen. Rövidke ideig. 1-2 hónapig max, aztán lelépnek.

hiszen ennél kb bárhol többet kapnak.

Ez kinek a felelőssége nem a főnökségé?

2019. ápr. 24. 12:09
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Utalványt kapunk, amit a cég saját boltjaiban lehet beváltani. (magyarán amit megtermel a cég, azt a dolgozója megveheti utalványért a boltban)

Nem tudom ez minek számít.

Idén szűnt meg a kézpénz utalvány, eddig volt kb. 6 ezer ft nettó juttatás is az utalvány mellé.

2019. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szegeny a főnök?
2019. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!