Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti milyen nem pénzbeli juttatá...

Ti milyen nem pénzbeli juttatás kaptok a fizetés mellé? Itt a lista széles körű dolgok adhatóak ti mit kaptok ebből?

Figyelt kérdés

Nem pénzbeli juttatások


Alkalmazottak képzése

Cégrendezvények, akciók

Rugalmas munkaidő

Ingyenes italellátás a munkahelyen

Nyugdíjbiztosítási hozzájárulás

Parkolóhely biztosítása

Jutalom életeseménynél

Sport- és kulturális juttatás

Bérkompenzáció keresőképtelenség esetén

Üdülési csekk

Hideg étkeztetés

Helyi utazási bérlet

Egészségpénztár

Alkalmazotti kedvezmény

Jubileumi jutalom

Mobiltelefon magáncélokra

Notebook magáncélokra

Személygépkocsi magáncélokra

Mértéken felüli szabadság

Regenerációs és relaxációs tevékenységekhez

(wellness, masszázsok stb.) való hozzájárulás

Lakástámogatás

Dolgozói ajánlás jutalma

Meleg étkezési utalvány

Erzsébet utalvány

Iskolakezdési hozzájárulás

SZÉP kártya



Kezdem én! Nálam könnyű felsorolni mit kapok. Semmit.


2019. ápr. 24. 11:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nálunk egyedül az utazási hozzájárulás van. Aki onnan járt be ahova nem ment ki a céges buszjárat ők 100% os busz vagy vonatbérlet támogatást kapnak.

régen kaptunk cafetériát amibe benne volt az Erzsébet utalvány, SZÉP kártya meg mindenféle, ezek 3 éve megszűntek nálunk, cserébe a 13. havi fizetésünk több amibe beleépítették azt a pénzt amit cefetériára szántak, de így jóval több adót vonnak le ami végett nem kapunk olyan hű de sok 13. havi pénzt. Viszont annyiból előny annak aki sokat volt táppénzen hogy ő is kap azért valamennyit mert régen aki 2 hétnél többet volt táppénzen mindkét pénzügyi fél évben akkor semmit nem kapott, ha csak az egyik pénzügyi félévet érintette akkor kapta csak a felét meg. Így meg azért mégis többet kap, aki meg mindkét pénzügyi félévben táppénzen volt 2 hétig ő is kap valamennyit legalább.

Iskolakezdési támogatást és lakásvásárlási támogatást kapunk legalább.

2019. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

- Fizetik a képzésem. Persze mivel januártól adó köteles, ezért egy részét már át kellett vállalnom. Ez így kevésbé szimpi, de megemésztem.

- Járunk rendezvényekre, konferenciákra, vannak céges alkalmak is (gyereknap, karácsonyi buli), de ez inkább munka/kötelesség, mint juttatás.

- A munkaidőm nem rugalmas, de egy-két órába ide-oda nem szólnak bele.

- Ingyenesen megnyithatom a csapot és tölthetek magamnak egy pohár csapvizet.

- Parkolóhelyet nyilván "biztosítanak" a cég telephelyén.

- Kerek évfordulókra jár egy havi két havi bér (15 és 25 éves évforduló a cégnél).

- Van kedvezményes üdülési lehetőség a cég nyaralóiban, illetve partnercégekkel együtt működik ez, így több a lehetőség, de kevesebb a szabad hely.

- Bérleteket és benzinpénzt állnak a törvényeknek megfelelően.

- Mobilt és laptopot kapok, de magáncélra nem akarom használni és nem is használnám soha.

- Nekem van céges autóm magánhasználatra is bizonyos km keretig.

- Szép kártyánk van, amire havi tizenpár ezer érkezik.

Nagyjából ennyi.

2019. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Na, megnyugodtam.

Mi a fentiekből hármat is kapunk.

2019. ápr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Kezdem én! Nálam könnyű felsorolni mit kapok. Semmit"

Képzeld, nálunk meg még fizetni is kell azért, hogy dolgozhassunk, miközben a főnök üti-veri az embereket. Én mondtam nagyobbat, én nyertem!

Csak azt nem értem, mikor van neked időd HR portált olvasgatni, ha heti 12 nap napi 38 órát kell dolgoznod a Balázska Bt.-nél ingyen, mert fizetést se kaptok.

2019. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szép-kártya éves keretig mindhárom zsebre.

Céges kölcsön ingatlan vásárláshoz/felújításhoz(kamatmentesen), dolgozói részvények.

2019. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül: rugalmas munkaidő, képzések, mobiltelefon, SZÉP kártya, pontosabban évi bruttó 600 ezer cafeteria, ami kimaxolva nettó havi 34 ezer lehet, de ha kp-ban kéred, az is 27 ezer.
2019. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Engedik hogy munkaügyis troll kérdéseket olvasgassak munkaidőmben és azon kívül is.
2019. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Évi 340 e ft cafeteria keret amit osztott ahogy akartam de hála pártunknak és kormányunknak már csak Szép kártyára lehet, brutto fizum x %- a magánnyugdij pénztári számlára utalása, egészségbiztositás egy magánklinikára.
2019. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!