Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten hova célszerű...

Budapesten hova célszerű állásra jelentkezni, ha pillanatnyilag az érettségi legmagasabb végzettségem?

Figyelt kérdés

Olyan munkahely érdekelne, ahol van lehetőség tanulni és fejlődni (szeretek új dolgokat tanulni, na xD), illetve van lehetőség horizontálisan pozíciókat váltani, ha úgy adódik (a vertikális előrelépési lehetőségek nem vonzanak).


Angol nyelvtudásom van, amit aktív alapfokon (A2) tudok használni, "passzívan" már középfokon (B1). (Menne jobban is, ha lenne kivel kommunikálja élőben. Olyan ismerősöm meg nincs, akivel ez megtehetném.)


---


Ja, és még valami: jelenleg vidéken lakom. Ha összejön egy minimális tőke hozzá és ha a próbaidő lejárt, akkor felköltöznék a fővárosba vagy nagyon közel a fővároshoz az agglomerációba albérletbe. (Vasúton 61 kilométerre lakom a Déli pályaudvartól, szóval annyira még nem vészes a bejárás+amúgy is hozzászoktam a bejárós életmódhoz.) A bejárósság (menetrend) okán olyan 8 órai kezdet lenne az optimális.



2019. ápr. 27. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Ilyen kompetenciákkal kb esélytelen egyműszakos melót találni, a 8 órai kezdést el is felejtheted.
2019. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az, hogy például valaki szeret tanulni és fejlődni az miért nem jó kompetencia? Angolul is tudok, amennyire vidéken volt lehetőség gyakorolni, autodidakta módon próbálom csiszolni, de real life-ban ritkán tudom használni, így érthető okokból gyakorlatom nincs akkora angolból.


A 8 órai kezdést miért felejtsem el? Sok állásnál láttam 8 órai kezdést.

2019. ápr. 27. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Ha új ismeretekre és jártasságokra szeretnél szert tenni, akkor valamilyen értékesítői munka a legjobb.


Ha pl. csatlakozol egy jó network marketing céghez, a havi 1-2000 € hamar elérhető, de fél-1 éven belül a 2-4000 € is.


Emellett rengeteg új dolgot tudsz megtanulni, rengeteg új barátra tudsz szert tenni, a munkád teljesen kötetlen, ott, annyit és úgy dolgozol, ahol, amennyit és ahogyan jólesik.


Az angol nagyon jól jön, hisz nemzetközi üzletet tudsz építeni, így előnyben vagy sokakkal szemben.


Én nem hagynám ki a helyedben.

2019. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3: Mely cégek foglalkoznak ezzel, ahova érdemes álláspályázatot beadni? Bár a network marketing (MLM) vállalkozásokkal vannak fenntartásaim.
2019. ápr. 27. 21:18
 5/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekel!
2019. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!