Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri kimenni Amerikàba?

Megéri kimenni Amerikàba?

Figyelt kérdés

Eldondolkodtam rajta,hogy kimegyek Amerikàba dolgozni.

Megéri 3-4 évre kimenni és ott dolgozni?

Van esetleg olyan ember,aki ott élt,vagy még ma is ott él?


2019. ápr. 30. 18:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#9 Nem azt mondtam,hogy van,hanem hogy tudok szerezni! A kettő között van különbség!

Egy ötlet volt,ezért nyilvàn fölöslegesen nem ìrok rà emberekre,csak ha màr biztos vagyok benne,hogy ezt szeretném!

Ha nem tudsz tanàcsot adni,akkor légyszives lapozz tovàbb és ne keserìtsük egymàs életet. Köszönöm!

2019. ápr. 30. 19:04
 12/19 A kérdező kommentje:

#10 Az előző vàlaszolónak leìrtam,hogy tudok szerezni,ha a döntésem biztossà vàlik!

De úgy làtom,hogy amikor a szövegértést osztottàk Ti nem àlltatok sorba.

2019. ápr. 30. 19:10
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Látszik, hogy egy Kelet-Európában szocializálódott, más nemzetek kulturális és erkölcsi normáit nem ismerő, opportunista proli vagy. A te uram-bátyám-sógorkomám világod nem működőképes a nyugati világban.
2019. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#13 Ki vagy Te? Talan Isten,vagy valami fejekbe làtó lény?

Egyàtalàn nem ismersz,nem élsz velem 0-24-ben,szóval kicsit erősnek érzem ezt a vàlaszt!

Mondjuk engem embernek nevelt édesanyàm,nem egy taplónak! :)

2019. ápr. 30. 19:39
 15/19 anonim ***** válasza:
Mivel te egy kitartó ember vagy (,ami becsülendő), édesanyád a rengeteg erőfeszítése ellenére is elbukott!
2019. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
64%
Mi a szakmád, hogy tudsz munkavállalói vizumot szerezni?
2019. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16 légiutas-kìsérő
2019. ápr. 30. 21:19
 18/19 TappancsMancs ***** válasza:
Persze, hogy megéri, ha neked megfelelő munkát is tudsz találni. Nyugaton kb mindenhol megéri dolgozni, akár pénz megtakarításért, akár kalandnak, akár szakmai tapasztalatnak, így kicsit nem értem a kérdést, mert nyilvánvaló.
2019. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jah, megeri nagyon.
2019. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!