Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék Telekomba vagy...

Szeretnék Telekomba vagy Telenorba jelentkezni értékesítőnek de van tetoválásom. Mennyire lehet ez hátrány?

Figyelt kérdés
Van a bal alkaromon egy kb. 20 cm-es és a jobb karomon csukló felett egy karperecre hasonlító szöveg. Ezen kívül van egy orrpiercingem ami csak egy pötty, az nem hinném hogy gond lenne. Mindent el tudok takarni a ruhámmal de nyáron csak nem fogok hosszú ujjúban dolgozni. Aki kioktatni akar hogy előbb kellett volna erre gondolom meg ilyenek annak megköszönöm ha ezt mellőzi.
2019. ápr. 30. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Láttam már tetoválásos értékesítőt Telekomban.
2019. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez jó hír. Köszi!
2019. máj. 1. 00:08
 3/12 anonim ***** válasza:
semennyire:)
2019. máj. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Próbáld meg, ma már toleránsabbak sok helyen az ilyenekkel, hacsak nem olyan az egész fejed, mint egy maori harcosnak. :)
2019. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Cseresznyevirágok vannak a bal karomon szóval még csak nem is olyan megbotránkoztató valami.
2019. máj. 1. 19:48
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen az idősebb ügyfelek miatt nem alkalmaznak tetovált/piercinges embereket, mert ők nem nézik jó szemmel, így rontod a cég megítélését. De én is találkoztam már tetkós eladóval egészen normális helyeken is, szóval ma ez már nem kizáró ok, de az valószínű, hogy ha versenyben vagy egy másik, nem tetovált jelentkezővel, akkor őt fogják választani.
2019. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
En beirok a panaszkonyvbe ha ilyet latok.
2019. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: megkérdezhetem hogy miért?
2019. máj. 2. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:
mert neki a 💩 sem elég büdös
2019. máj. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Azert mert igenytelen.
2019. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!