Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 21 éves srácnak, egyedül,350....

21 éves srácnak, egyedül,350. 000Ftból milyen nehéz megélni?

Figyelt kérdés

Ami fix kiadás az a ház 50.000,plusz havi 35ezer benzin, min,miből 25 visszajön, plusz telefonszámla 15ezer.

Rezsire sem számolnék sokat, szerintem havi 15ezret,nem vagyok tisztában vele mennyire reális (hűtő, mosógép, tv)

Leirt kiadások ugye kb. 100e Ft.


Én úgy számolok, hogy ételre elmehet 30x2500 (ebéd menü1000ft) azaz így 170.000, bár ez a kaja 70.000 mennyire reális? Soknak tűnik.


A lényeg, szerintetek bele merjek vágni?


2019. máj. 3. 15:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

"Nézd, attól mert sokan KÉNYTELENEK családosul megélni ennyiből, még nem jelenti azt, hogy ebből olyan pazarul lehetne megélni."

Bakker, ebből futja havi törlesztőrészletre, a számlákra, az ennivalóra, a gyerekre, tisztálkodószerekre, az autónk fenntartására, egyéb dolgokra, még marad is. Most mit panaszkodjak? Mondjuk nem vagyunk nagyigényűek, ez is tény. Mellesleg ennyiből vidéken igen is meg lehet élni. Nagyon is gyerekkel is!

2019. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a kérdést nem "nagyzolás" miatt írtam, tényleg érdekelt minden, mert nem úgy szeretnék élni, hogy a hónapokat plusz 10.000el zárjam,hanem szeretnék elorelepni.


5.nek: szakmám van, villanyszerelo, heti 5 napon 10 ora munka,de ezen felül szombat vasárnap is vállalok szívesen maszekot, mert szeretem amit csinálok és nem szar munkakent tekintek rá. 🙂

2019. máj. 4. 00:43
 13/16 anonim ***** válasza:
27%
Ebben nincs semmi nagyzolas, ez egy kimondottan gyenge fizetes, el se tudok képzelni olyan aljamunkat ami ennyit fizet, nekem minden ismwrosom 29 folott legalabb havi 1 millat keresett, megeetem a ketsegeid, megertem ha aggodsz hiszen eleg keserves eleted lesz igy, kellett volna valami ertelmeset tanulni.... De mar késő bánat
2019. máj. 4. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez az, 24 éves koromra Mekit nyitnék, kajára se menne el annyi ☹️
2019. máj. 4. 10:12
 15/16 anonim ***** válasza:
12: Szerintem 21 évesen még nyugodtan maradhatsz otthon, ha jó a kapcsolat a szülőkkel, és akkor tudsz gyűjteni pénzt.
2019. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Ember, ne szórakozz már, 21 vagyok, havi 45-50-ből élek teljesen egyedül.


350-ből egy falut el lehetne tartani...

2019. jún. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!