Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti melyik munkát választanátok...

Ti melyik munkát választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

1. Áruházba árufeltöltő


Már korábban leadtam az önéletrajzom neten erre az állásra, bár még nem kaptam értesítést róla, mert április 30 volt a határidő, de őszintén ebben már nem is vagyok annyira biztos. Korábban is végeztem ilyen munkát, de kirúgtak 2 hét után mert nem dolgoztam elég tempósan meg nem vagyok jó csapat játékos se. Szóval ezen még mindig vacilálok, mert ha mégis értesítenek, nem hinném hogy a másik helyen hosszabb karrierem lenne... Ha hívnának ezek alapján lemondjam, vagy tegyek egy próbát szerintetek?


2. Iskolai portás


Erre a munkára is leadtam a jelentkezésem, de még sajna nem értesítettek erről se. De ehhez a munkához sokkal több motivációm lenne, mert itt legalább nem hajtják az embert és még csapatba se kell dolgozni. Én pedig az önálló nyugisabb munkákat jobban szeretem. Több intézménybe is megpályáztam ezt a pozíciót, mert ebben jobban tudnék jelenleg érvényesülni.


Ti melyiket választanátok a leírtak alapján, ha kiértesítenek?

Azon is gondolkodtam, ha az áruházba előbb vennének fel egy darabig dolgozni ott aztán ha közbe a sulikból is hívnának úgy is felmondanék próbaidő alatt és inkább portásként dolgozok szívesebben. De annyira nincs már motivációm semmilyen pörgős csapat munkához, sok csalódás miatt.



2019. máj. 1. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

1.: Több a lóvé.

2.: Lazább, és 1-2 csaj is befigyelhet.

2019. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A portás jobb szerintem. Az extra pénzt nem érni meg nekem a lényegesen több stresszt és kényszerített csapatmunkát.
2019. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem árufeltöltőként nagyobb karriert futhatsz be.
2019. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Alapból több pénz, van lehetőség feljebb lépni.

2. Nyugisabb, kevésbé megterhelő munka, de semmi továbblépési lehetőség nincs az ilyen munkában.


Én az elsőt választanám, legalábbis amíg fiatalabb vagyok.

2019. máj. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiatal vagy,portás munkában van ráció.

Rengeteg szabad idő helytől függően persze.

Ami alatt olvashatsz, tanulhatsz, internet stb. akár le is diplomázhatsz így évek alatt. Esetleg távmunkát vállalhatsz erre az időre.

Én is ilyen munkát keresek éppen.

2019. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!