Mennyi az órabér?

Figyelt kérdés
Ha egy ismerős megcsinálna valamit a lakásotokban, amivel kb. 10 órát tölt és azt mondja a fizetségre, hogy adj amennyit gondolsz, akkor mennyit adnátok neki?

2019. máj. 10. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A szakmunkás nettó órabér minimum 746Ft. Ez alapján találj ki egy összeget. :D
2019. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"A szakmunkás nettó órabér minimum 746Ft. Ez alapján találj ki egy összeget. :D"


Ezt egy alkalmazott kapja, aki havi >150 orat dolgozik. Ha egy vallalkozo, aki kis munkakert ugrandozik egyik ugyfeltol a masikig, az oraber par ezres is lehet, de van meg kiszallasi dij.

2019. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak 5ezret adsz smucig leszel. Ha 10ezret akkor elegedett lesz. Mondjuk 10ezerert én már profit hívnék...
2019. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit? Bár egy tízes szerintem korrekt.
2019. máj. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi szaktudást igényel a dolog. Ha semmit akkor is legalább 12ezer lenne korrekt szerintem.
2019. jún. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!