Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerződéskötés után megtarthat...

Szerződéskötés után megtarthatom az erkölcsi bizonyítvány eredeti példányát?

Figyelt kérdés

Az új munkáltatóm, szerződéskötéshez erkölcsi bizonyítványt kért.


Szerződéskötéskor gondolom megnézik,ezután én visszakérhetem az eredeti példányt?

Vagy megtartják?


Én úgy tudom hogy csak bemutatni kell,és szeretném megőrizni nem pedig oda adni.

Mert ha esetleg nem jön be az új munka,nem akarok X hónap múlva újból igényelni.



2019. máj. 12. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:

ez az a kérdés - is -, amire a gy.k. olvasói, írói nem tudják a választ. Meg kell kérdezned, ott! Ez olyan, mintha a tüdőszűrőt beadom a céghez, dolgozok ott 3 napig, eljövök, nem adják oda, mert gyűjtik. Aztán azért nem tudok másik céghez menni a köv. héten, mert a tüdőszűrőnél 1 hét múlva nem fognak újra röntgenezni.


Szóval kérd vissza, vissza fogják adni - gondolom én.

2019. máj. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak bemutatni kell aztán tied. Amúgy évi 4x ingyenes kérni szóval nem tragédia ha nem adják vissza.
2019. máj. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Nem ingyenes,mert a postán 170 Ft a csomag + az ajánlott feladás :D

2019. máj. 13. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
De, teljesen ingyenes, csak hülyén csinálod vagy szereted kidobni a pénzt. Neten pár kattintás ugyfelkapuval. Tudom, mert nem rég én is kértem.
2019. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!