Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi 850. 000 Ft nettó milyenn...

Havi 850. 000 Ft nettó milyennek számít, heti 14-16 óra munkáért?

Figyelt kérdés
Magyarországi viszonylatban természetesen.

2019. máj. 12. 22:30
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta lúzer vagy, én másodpercenként keresek ennyit szenyor Java fejlesztő programozó mérnök-informatikusként piacvezető multinál perfekt angollal, sőt nekem olyan speciális szaktudásom van hogy még szabadságra sem mehetek, igaz nem is mennék, egyszerűen a munkámért élek, de megéri, napi 2 óra alvással is.
2019. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem értem, hogy minek etetitek az ilyen provokatív, ócska trollt?


És miért nem jelenti senki más?

2019. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

16: Nem haragszom, csak nem értem miért ne lennék érett, józan gondolkodású?

Azért, mert megkérdezem, hogy ez a jövedelem milyennek számít?

2019. máj. 13. 10:08
 24/50 A kérdező kommentje:

17: Hetente, mint fent írtam, 14-16 órámat veszi el a munka, a többi mind szabadidő.

A munkaidő a szerződésem szerint kötetlen, tehát éppenséggel végezhetném 10 órában vagy akár 40 órában is, az a lényeg hogy el legyen végezve.

Nekem ez a 14-16 óra az átlagban, amit szükséges, hogy ráfordítsak.

2019. máj. 13. 10:11
 25/50 A kérdező kommentje:
19: Kötetlen a munkaidőm, tőlem függ, hogy én hány óra alatt végzem el, nekem átlagban ez a heti 14-16 óra kell hozzá.
2019. máj. 13. 10:13
 26/50 A kérdező kommentje:

22: Miért lennék troll??

Mondjuk azt nem gondoltam volna, hogy ennyi irigy és rosszindulatú ember van itt.

Akkor ezek szerint ez ennyire jónak számít?

2019. máj. 13. 10:15
 27/50 anonim ***** válasza:
Zokmindegy milyen munkaido az osszegcami szánalmas
2019. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
82%

Ha keresel 850 ezret és nem tudod hogy ez jónak számít-e akkor vagy hencegni akarsz, vagy elképesztően tájékozatlan vagy, azért ennyiért már van egy alap etikett, tök mindegy milyen pozíciót töltesz be.


Bevallom én programozóként, 8 éves tapasztalattal napi 8 órában a 48%. keresem a tiédnek, és ebből is elég jól megélek. Sokan örülnek ha a minimálbéren felül +30,50-et haza tudnak vinni.

2019. máj. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
100%

Rosszindulatú és irigy ember? :D Ha nem tudod megítélni, milyen a fizetésed magyarországi viszonylatban, akkor komoly problémáid vannak a fejedben, de ezt kétlem.

Szerintem inkább nagyon is jól tudod, milyen fizunak számít ez, és szimplán kérkedésként szántad a kiírást/kérdést, semmi másért, ha egyáltalán valós. Ami azt jelenti, hogy ugyan olyan rossz indulatú ember vagy, mint akiket megneveztél.

2019. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

29: Nyilván tisztában vagyok vele, hogy Mo.-on ilyen 230.000 nettó körül van az átlagjövedelem, de ebből aztán ezen kívül semmi nem derül ki. Mert ebben benne vannak az állami cégvezetők 4-5 milliós fizetéseik is, meg a minimálbérre bejelentett építőipari segédmunkásé is.


Persze, ha a hivatalos átlagot vesszük, ahhoz képest nyilván magasabb.

Vannak az ismerősi körömben, akik ennél kevesebbet, de olyanok is, akik többet keresnek.

És azért kérdeztem itt ezen a fórumon, mert azért itt felülreprezentálva vannak a szellemi munkát végző emberek.

Abszolút nem trollkodás volt a célom.

2019. máj. 13. 11:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!