Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora béremelés reális 3 év...

Mekkora béremelés reális 3 év után?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem a dolgokat itt, ha nem szólok, 10 év múlva is ennyit fogok keresni mint most.

3 éve vagyok itt, még nem kaptam emelést és ha a cégre várok akkor arra várhatok szerintem ítéletnapig.

Milyen mértékű emelés a reális? Nem konkrét szám, hanem arány, százalék érdekel.

10%?


Ha semmi mást csak a 3 éves szummázott inflációt nézzük, akkor az már helyből 7-8 % lenne. És ugye az inflációt illenék követni a bérezésnek.


2019. máj. 14. 17:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Semennyit. Talán 5 év után kaphatsz 5-10% körül.
2019. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Viccelsz? tudod ki vár addig. Ha idén nyárig nem produkálják magukat megyek máshova.


mellesleg van itt aki 5 évnél régebben itt van és az se igen kapott semmit.

2019. máj. 14. 17:19
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Ez Magyarország, jobb ha hozzászoksz. Lehet máshol kapsz egy kicsivel többet, de emelésre ott se számíts, vagy ha ilyesmivel állsz elő fel se vesznek.
2019. máj. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Lehet hogy 1% is sok lehet hogy 200% is keves
2019. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

" Lehet máshol kapsz egy kicsivel többet, de emelésre ott se számíts,“



Mondjuk igen HALKAN jelezném nekem totál mindegy hogy azért kapok többet mert emelnek vagy azért mert eleve többért vesznek fel. Evidens nem?


Ha az kell az emeléshez hogy váltsak akkor váltok. Ha majd ott se emelnek akkor azt is ott hagyom.


De azért marha érdekes módon a környzetemben kb mindenki arról számol be hogy ennyit meg annyit emeltek. Tesóméknál féléves !! bértárgyalások vannak.

Fél évente terítékre kerül hogy ki mennyiért hajlandó maradni.



„+Ez Magyarország, jobb ha hozzászoksz+


És ez is Magyarország, igen.



"Lehet hogy 1% is sok lehet hogy 200% is keves

Akkor álljunk meg félúton és jó lesz egy 100%-os emelés! Megegyeztünk?

2019. máj. 14. 17:29
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Balazska, te 5, 10, vagy epp 15 ev mulva se kapsz semmit. Ugyanott fogsz dolgozni mint most, mert csak a pofad nagy, es megcsinalod ennyiert is.
2019. máj. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Jelentettem Balazskat, jelentsuk egyutt hatha eltunik
2019. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Neked nem jár
2019. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Évi 10 százalék a reális.


Én nem maradnék olyan helyen, ahol nem emelik évente a fizetésemet.

Az ilyen helyek húzzák le a rolót, nője be a gaz.

2019. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
49%

"Az ilyen helyek húzzák le a rolót, nője be a gaz."



De nem fogja. Te meg én rég mamuszban csoszogunk majd az idősek otthonában amikor ez a hely ugyanúgy működni fog, és szarik midnenre. Egy család vezeti, majd ha apuka aki 70 felett van végképp kidől már ott áll rajtra készen a fiacskája (a maga 40 évével...) és ott folytatja ahol trógerpapa abbahagyta. Nem változtat az semmin, beosztottak jönnek mennek de ők maradnak és szarnak mindenre.


Elhiszed hogy ez így lesz?

2019. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!