Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora béremelés reális 3 év...

Mekkora béremelés reális 3 év után?

Figyelt kérdés

Ahogy elnézem a dolgokat itt, ha nem szólok, 10 év múlva is ennyit fogok keresni mint most.

3 éve vagyok itt, még nem kaptam emelést és ha a cégre várok akkor arra várhatok szerintem ítéletnapig.

Milyen mértékű emelés a reális? Nem konkrét szám, hanem arány, százalék érdekel.

10%?


Ha semmi mást csak a 3 éves szummázott inflációt nézzük, akkor az már helyből 7-8 % lenne. És ugye az inflációt illenék követni a bérezésnek.


2019. máj. 14. 17:13
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

"hogy csak a senkinek sem kellő munkaerő marad két évig egy helyben,"


Az én apán és anyám úgy mentek nyugdíjba hogy egész életüket 1 munkahelyen töltötték. Anyám óvónő volt, elvégezte az óvóképzőt elment egy óvodába és onnan ment nyugdíjba.

Apám mávnál volt gépész egész életében a máv dél -pesti vonathangárában szerelt és kész.


Soha sehova nem mentek nem váltottak ez fel se merült.

2 év???

Egy egész élet egy helyen!

2019. máj. 23. 08:16
 22/25 anonim ***** válasza:
Akkor maradj ott, csak ne rinyalj:)
2019. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az feltűnt, hogy ez itt már nem a szocializmus?
2019. máj. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ő még nem vette észre :D
2019. máj. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

"Az feltűnt, hogy ez itt már nem a szocializmus?"


Egy darabig úgy tűnt elmúlt a szoc de az utóbbi években egyre inkább úgy tűnik hogy 50-es évek vannak újra.


Már csak Kádár apánk hiányzik helyette kaptunk egy mocsadékos tolvaj cigányt.

2019. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!