Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire reális azt várni...

Mennyire reális azt várni hogy elúszott szabadságot majd a munkáltató megtérít pénzben ahogy a törvényben van?

Figyelt kérdés

A törvény ugye úgy szól hogy ha én kiveszek szabadságot és a cég rábólint majd utólag akár 1-2 nappal a szabi előtt akár folyamatában a szabi alatt lefújja az egészet, ezt megteheti joga az van hozzá, de akkor az összes ezzel kapcsolatos káromat téríteni köteles.


eddig a jog.



Én meg a gyakorlat oldaláról kérdezem: vajon mennyire reális azt várni hogy ebben a helyzetben a cég akár 1 fillért is térít nekem?


ezt úgy kérdezem hogy én már KÉTSZER IS voltam ebben a szituban és kétzser úszott el a szabim a befizetett nyaralásom a cég miatt (volt hogy a nyaralás előtti napon sztornózták az egészet...)

Soha 1 fillért se kaptam. Ha erősködtem volna, még ki is rúgnak és akkor se pénz se állás.

Így hogy kussoltam legalább az állás maradt.



Ezért kérdem mennyire reális jog ide vagy oda hogy ilyen szituban a cég majd fizet nekem kártérítést?


2019. ápr. 23. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez fehér gazdaság??????????
2019. ápr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ez bizony az sőt ha hiszed ha nem állami szféra KÖZIG!!


Önkormányzat

2019. ápr. 23. 09:53
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Napi munkaügyi troll..


hova mentél te nyaralni a 120 nettó ágazati bérből? A járdaszigetekre?

2019. ápr. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Ágazati bérből futja nyaralásra te barom troll?🤣🤣🤣🤣
2019. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért ne futná.
2019. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehetsz elbuktad Balazska
2019. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az hogy nekem mire futja mire nem az a kérdés szempontjából mennyiben releváns???


Hm?


És ha 5 ft-tot keresek de vban egy kitartóm ... hm?


Ez megint melléduma nem válasz csak melléduma.

2019. ápr. 23. 12:59
 8/12 anonim ***** válasza:
A kérdéseire a melledumalasok...
2019. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te vagy maga a mellé duma. Meg lett mondva mit csinalj. De te ragaszkodsz a szarhoz. Akkor viseld el, és fogd be a pofád!!!! Ne irj kérdeseket napjosszat
2019. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Te vagy maga a mellé duma. Meg lett mondva mit csinalj. "


Na mit ? Mondjad!!

2019. ápr. 23. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!