Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkához üzemorvos?

Diákmunkához üzemorvos?

Figyelt kérdés
18 éves lany vagyok be szeretnék regisztrálni vagy a melodiakhoz vagy a furgediakhoz. Ezen kívül jelentkeztem már tesco árufeltöltői szerepre. Elvileg van ilyenkor üzemorvosi és tudoszuro vizsgálat. Az uzemorvosi vizsgálat mit takar? Ugyanolyan mint iskolaban? Súly magasság látás ilyenek?
2019. máj. 15. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Üzemorvosa válogatja, de nagyjából igen. Nálam volt olyan, ahol ekg-t is csináltak, pedig az is szimpla diákmunka volt.
2019. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De most itt azt olvasgattam h ilyeneket nem csinál h magasság súly meg lúdtalp. Most akkor megis?
2019. máj. 15. 10:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Mint írtam, üzemorvosa válogatja. Lúdtaplat mondjuk sose néztek nálam, de magasságot, súlyt volt, ahol mértek. Ilyen általános dolgok.
2019. máj. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem csak megkérdezik? Azt hallottam h vérnyomást mernek megkérdeznek pár dolgot és lepecsételik a lapot
2019. máj. 15. 16:52
 5/6 Garott ***** válasza:

Van egy ilyen karton, amit valamikor a 80-as években készítettek. Ezen vannak kötlelező rublikák, amik nagyrészt a súly, magasság, szemvizsgálat, hallásteszt, esetleg egy kis gerincvizsgálat (ránéz azt annyi). Mérnek egy vérnyomást, rákérdeznek műtétekre, családi betegségekre, és ennyi. Olyan max 10-15 perc, aminek a nagyrésze a papír irogatás. Ez is nagyüzembe megy így nem fognak sokat ott tartani.


Arra figyelj, hogy a legtöbb helyen csak akkor végzik el a vizsgálatot ha már megvan a tüdőszűrő eredmény, és a beutaló legyen nálad.


Ha nem diákként vesznek föl, akkor meg minden cégnek van saját ilyen orvosa, ami ugyan az, max kicsit hosszabb (ez se több 20 percnél). Pl a tesconak ilyen mobil buszai vannak amik minden nap más parkolójukban van, és oda kell menni.

2019. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De minek mernek magassagot meg súlyt meg ilyeneket????? Visszatérünk az iskolaba vagy mi?
2019. máj. 15. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!