Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha két hete voltam állásinterj...

Ha két hete voltam állásinterjún egy multinál, de még nem szóltak vissza, az nem sok jót jelent, ugye?

Figyelt kérdés
2019. máj. 17. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Az tényleg nem jelent sok jót.
2019. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb. Valószínűleg ennyi volt.
2019. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem épp tegnap 3 hét után szóltak vissza - igaz azt, hogy nem jutottam tovább (ebben mondjuk biztos voltam már 2 hete is, mivel újra kativálták a hirdetésüket)
2019. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy nem rád esett a választás. Lehet, hogy meggondolták magukat, és belülről találtak valakit, és az is lehet, hogy az interjúkon volt jobb jelölt nálad, és a legjobbra lecsaptak, azonnal. Ha van érdemes jelölt, azt nem várakoztatják két hétig, mert könnyen elhalászhatja előlük egy másik cég. Sajnos, van ez így, tapasztalatból tudom. :-( Sok sikert.
2019. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

99%-ban nem.

De ahol jelenleg dolgozom ott augusztusban volt az első interjú a végleges döntés hogy felvettek az meg októberben.

3 interjú + pszichológiai teszt. Minden kör után úgy voltam vele, nem keresnek ennyi volt.

2019. máj. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%+ -ban ez bukta.
2019. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bukta, de semmibe nem kerül írni nekik egy emailt, hogy mi a helyzet. 2 hét után ez nem tolakodás.
2019. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem illik írni nekik.

Amúgy én meg pont azt tapasztaltam, hogy a 2 hét az nem sok. Ha meg is van a jelölt, multiknál elég bonyolult az engedélyeztetés, így lehet, hogy eltart még egy darabig. Nekem az összes eddigi munkahelyemre úgy vettek fel, hogy már rég lemondtam róla, mire felhívtak.

Amúgy miután kijöttél egy interjúról, és a legjobbat nyújtottad magadból, utána rögtön felejtsd is el, és kezdj el keresni másikat. Ugyanis nagyon sokszor rajtad kívülálló okokból nem vesznek fel. Ezért felesleges rágódni rajta, egyszerűen tovább kell lépni.

2019. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kulcs az, hogy milyen munkakörbe jelentkeztél? Egy sok lépcsős felső vezetésű állásba vagy melósnak? Ha az első, akkor semmi nincs veszve. Ha a második, akkor menj tovább. Az első esetben konkrét személyt keresnek, a másodikban pedig olyan embereket, akiket felvesznek, később rostálják. Benne voltam, így működik.
2019. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!